273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

PIECBUD Radom - opinie o kotłach z tej firmy

[quote]Hej, ja mam z podajnikiem eko-groszek 1.7m 19kW, pale nim ten sezon i polecam,w porównaniu do innych firm jest tańszy, serwis jest na miejscu też do zalet, pracuje cicho i równo, można palić też na ruszcie awaryjnym drzewem , węglem itp. Ja do podajnika wsypuje pół na pół groszek z pelitem i świetnie pracuje, także bez obaw możesz kolego kupować i potargować się można zwłaszcza właścicielką fajna, nawet nam dała upust na grzejniki, polecam[/quote]
Cenna rada szczególnie jak o upust chodzi :) na wiosne chce sie rozejrzec za kotłem to podpytam u nich za tymi podajniklowymi, opinie czytam same dobre

A ja szukam opinii o kominkach z płaszczem wodnym produkcji Piecbudu - ktoś może ma i powie czy dobra to rzecz?

[quote]Hej, ja mam z podajnikiem eko-groszek 1.7m 19kW, pale nim ten sezon i polecam,w porównaniu do innych firm jest tańszy, serwis jest na miejscu też do zalet, pracuje cicho i równo, można palić też na ruszcie awaryjnym drzewem , węglem itp. Ja do podajnika wsypuje pół na pół groszek z pelitem i świetnie pracuje, także bez obaw możesz kolego kupować i potargować się można zwłaszcza właścicielką fajna, nawet nam dała upust na grzejniki, polecam[/quote]
Czyli lepiej osobiście do piecbudu podjechać to o lepszą cenę można powalczyć? Bo mnie interesuje nie kocioł ale kominek z płaszczem wodnym a też robią

ile spala ci ekogroszku ten kociol kjg 1,7m 19kw na dobe

tez jestm ciekaw spalania w tym kotle bo spr ceny i powiem że zachęcające w Piecbudzie w porównaniu z konkurencją

Polecam podajnikowy z dodatkowym rusztem, dopalam drewnem i jest git. Mega prosta obsługa i czyszczenie

Mam piec na ekogroszek od 3 miesiecy 25kw bardzo dobrze sie pali wczesniej mialem zwykly tej samej firmy 11 lat tez super dobre wykonanie.

u nas też jest kocioł marki Piecbud, wybraliśmy ten z podajnikiem slimakowym KJ-P przystosowany do palenia pelletem, dla nas idealne rozwiązanie. Polecam kocioł, działa ok, prosty w obsłudze, łatwy do utrzymania czystości

Ja mam wieczny problem i nikt nie umie z spółki nie potrafi pomoc.

Czy moze mi ktos powiedziec o uzytkowaniu kjg 19 kw ,jaki eko Itp

Pierwszy z Piecbudu- miałowy ze sterownikiem, pracował bez awarii 15 lat, drugi taki sam pracuje 7/ sterowanie zostało ze starego/. Zerkam pomału na te na pellet.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.