273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

co to za kocioł,proszę o opinie ,kocioł i kotły,piec i piece,Teameko,team-eko

czy ktoś zna kotły tej firmy i może coś o nich napisać?proszę o opinie

to prawdopodobnie ta sama firma co Domino.Odradzam.Ja mam kocioł firmy domino i jest kiepski.mam nadzieje ze te 8 lat pociągnie chociaż.wiecznie się dymi i kopci.nie odprowadza prawidłowo spalin.Dzwoniłem o pomoc do firmy ale brak jakiejkolwiek działań.sprzedany to Panie martw się sam:(

witam.Mam kocioł miałowy z firmy teameko z pleszewa.. ,w kotle nie chce sie palić.nie umiem sobie poradzić z ustawieniem.Jestem zawiedziona rownież bo serwis wogóle nie chce mi pomóc.Jesli ktoś ma kocioł całodobowy proszę o namiar.i ustawienia.

Ja też proszę o pomoc.również nie pali mi sie prawidłowo w ich piecu.Brak pomocy ze strony producenta.proszę o pomoc.,

Ja polecam kotły firmy KOSTRZEWA .Za tak niską cene nic dobrego nie da sie kupić.Wiec moje zdanie jest takie że oszczędny płaci dwa razy.

Kotły kiepskie.Za te pieniążki znajdziecie wiele innych porządnych firm.np.Kotłostal.Ja użytkuje ich kocioł i jestem bardzo zadowolony.A kuzyn ma kocioł TEAM EKO i wiecznie przy nim siedziec musi bo ciągle coś nie tak.

polecam Kotły Kostrzewa.Dobra jakość kosztuje.Pamiętajcie

kotły TeamEko to słabe kotły z niskiej półki.pracowałem tam i uważam że nie są warte żadnych pieniędzy.to na tyle.

team eko polecam użytkuje ten kocioł(19kw) 2 lata żadnych zastrzeżeń te komentarze to bzdury ponieważ użytkują je moi znajomi i też bezproblemowo
komentarze na tym forum wystawiają ciągle te same osobu
z firm konkurencyjnych pseodo reklama

Panie Marku na jakim pan stanowisku pracował

chcesz dobrył kocioł?Najlepszym zakupem będzie kocioł firmy Defro.
www.defro.pl
to solidne i niezawodne kotły.

to jakaś nowa firma.?? bo już rok szukam kotła i teraz dopiero na nich trafiłem.

czy to ta sama firma co Team na allegro???

Ja zakupiłem kocioł z podajnikiem w tej firmie: http://karoka.eu/kategoria,3/firma-instalco
Jakie było moje zdziwienie jak gościu dzwoni do mnie po tygodniu i pyta czy piec już podłączony i czy wszystko jest jak należy.
Nie był jeszcze zamontowany, poprosił że jak będzie żebym dał znać jak jest.
Dzwonił do mnie kilka razy w czasie sezonu, dla mnie rewelacja i tak samo z piecem po pierwszej zimie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.