273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

palenie w piecach Klimosza Ling Duo Kombi

Witam! - Posiadam piec eko groszek Klimosz -
Mam taki problem i niewiem jak z tym poradzić. Otóż to ogrzewam 280mkw, sterownik Geco - ustawienia: u0 - 60, u1 - 12, u2 - 45, u3 - 8, u4 - 15.
Problem jest taki że piec cały czas chodzi i pokazuje temp. 52 - 53 i nie może osiągnąć zamierzonej temp. 60 stopni.
Popiół jest nie do końca wypalony i tworzą się takie ogromne skorupy.
Proszę o jakieś pomocne wskazówki.
Pozdrawiam.

Stary masz racje ten piec to nieporozumienie po dwuch tygodniach miałem jego dość sprzedałem dziady tylkoo tyle że za śmieszne peniądze

Tez na początku miałem problemy bo nie umiałem ustawic parametrów -teraz jestem B.zadowolony by dobrze ustawic trzeba znać zasady spalanie węgla i jezeli zmieniamy parametry to tylko jeden i jeden max dwa /sekundy/podobnie postępujemy i z nadmuchem oraz klapka na dmuchawie .

ja mam problem z dymem z podajnika w ogole nie wiem o co chodzi!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.