273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

stuknij sie człowieku o o czym piszesz bo niedotyczy to ciebie

"trudne sprawy" i "dlaczego ja?" poinformowane

No Motyl to na kiedy to TV w firmie ustalamy?

Złodziej,oszust

Ten numer powinien wam pomoc w problemach waszej firmy, tylko badzcie odwazni ludzie i zadzwoncie. OKREGOWA INSPEKCJA PRACY 124213608 Jesli bedziecie dalej zwlekac i czekac to na dobre wam to niewyjdzie.Wspolczuje i Pozdrawiam

Czy to prawda że WOS Klima ogłosiła upadłość. Podobno inne firmy wchodzą dokończyć ich budowy ?

Skąd masz takie wiadomości "abc"?

To prawda inne firmy konczą za nich roboty

to nie prawda

Ja też słyszałem z wiarygodnego zródła że u nich straszna lipa podobno komornik wszedł na nich roboty robią za nich inni

podwykonawcow wzial żeby się wyrobić w czasie,ale co z jego pracownikami którym wisi duzo kasy...?

Szanowny pan prezes mial bialych murzynów do pracy !!! Powiedzcie jakim trzeba byc kawalem sk...zeby zostawiać ludzi bez srodków do zycia...?

podwykonawcom też nie płaci we Wtorek będe miał więcej informacji znajomy z gipsów robi na tej samej budowie co oni ale z tego co mówił to wali wszystkich podobno równo

Kasperek!Jutro Twój dzień prawdy!Jesli nie dasz kasy to uwierz ze sad pracy cie czeka!Nie boj sie!i tak dowiemy się gdzie gnijesz w tym krakowie!Kase i tak wyplacisz!Zasrany cwaniaczku!wiekszego pajaca nie widzialem jak ty!

Rex na jakiej budowie cię wykręcił ten skur... może połączymy siły

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.