273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

opinie na temat firmy Acel HVAC

Poszukuję opinie ludzi którzy mieli jakiś kontakt z firmą Acel HVAC,Acel Servis

firma ok.

Podobno firma mocno zadłużona chodzą słuchy że już w likwidacji. lepiej uważać

Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych.

Nie polecam jakichkolwiek kontaktów z ta firmą

A skąd takie doniesienia? Można czymś potwierdzić? Bo czytam często forum i wiele osób wypowiada się na temat różnych firm tylko proszę o jakieś potwierdzenie. Z góry dzięki

widac ze nie miales jeszcze z nimi do czynienia skoro prosisz o konkrety

No właśnie nie, ale słyszę różne opinie, i te dobre i te złe. Więc pytam:)

A poza tym proszę sprawdzić firmę ACEL HVAC w KRD i pokrewnych. Bardzo ciekawa i pouczająca lektura. Ja niestety odrobiłem pracę domową trochę za późno.

Jakiś czas temu zmienili nazwę na KBS a tak po za tym nic sie nie zmieniło.

Czy ja wiem ,wcale ta firma nie była zła, tez mam troszku problemów z nimi,ale oni dostali po oczkach od Imtech-u.Ponoc sa w upadłosci .A ten tekst z firma KBS to jakas sciema.firma KBS dziala jud dawno na rynku sprawdzałem.
W kazdyn razie dzis lepiej z nimi nie robic

Słabo sprawdzałeś. KBS to spadkobiercy Acela.

KBS to dla mnie firma rzetelna, serwisują mi urzadzenia od roku. żadnych wpadek, zawsze są na czas gdy cos się dzieje więc chyba nie maja nic wspólnego z acelem. ale jesli nawet to na pewno sie podniesli po problemach .
KBS polecam jako serwis małych i srednich urządzeń

KBS to firma prowadzona przez tego samego oszusta co ACEL,ACEL serwis ,PIT i wiele innych.Na Śląsku nie dostaną towaru nigdzie nawet za gotówkę Oszukali nas na grubą kasę i wielu innych.Nie polecam ,omijać tą firmę z daleka, a te pozytywne komentarze to pisze pani Arletka z biura.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.