273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

Podwykonawco na której budowie się przejechałęś? RCOS Dobczyce? ESSystem ? czy MOS?
Chłopaki w firmie już dawno szukają pracy ale teraz zima i chcą przeczekać. Z tego co wiem to trzeba poczekać do kwietnia i p Mariusz K. będzie sam musiał izolować montować kanały bo ludzie odejdą dwie całe brygady.
A ludzi w d$%#$%

To jest tragedia.obiecanki cacanki pana prezesa!

UWAGA, UWAGA! Pan K. - prezes - raczył wypłacić lewe koperty (tylko dlatego, że dwie budowy w warszawie zaczęły strajkować, że jeżeli nie dostaną pieniędzy, to nie będą pracować). Wypłacił tylko tym, którzy odmówili pracy, a reszta (m.in. zwolniona wcześniej) jest w czarnej d... Obiecuje się złote góry, byleby ludzie pracowali (na czarno zresztą).

Taaak, jestem sfrustrowany i pluję jadem, bo od kilku miesięcy żyję z dnia na dzień robiąc sobie coraz większe długi! Za co mam żyć? Za co rodzinę wyżywić i dom utrzymać? K.K. i M.K. to zwykli oszuści i złodzieje nie mający żadnej odwagi cywilnej, nie mówiąc o jakimkolwiek honorze. W plecy na każdej budowie - Warszawa, Katowice, Dobczyce, Kraków, Rżąska itd. Zaległości u wszystkich dostawców! Poziom wykonania prac tragiczny, bo zamiast zatrudnić fachowcow, zatrudnia ludzi kasperek po znajomosci od tescia - albo stare gruzy, albo alkoholicy... Kilka osob znajacych sie na robocie wylecialo, bo inni narobili im kolo dupy, a "panowie prezesi" wierza we wszystko na slowo, bo przeciez nie moga wiedziec co sie dzieje na budowach, bo maja wyjebane to raz, a dwa jak sie ze wszystkim zalega, to sie na budowie nie pokazuje. Traktuja ludzi jak smieci! "Kierownikiem" uczynili zacofanego debila z autyzmem, "po studiach", bez uprawnien, ktory sie pyta ludzi ludzi, czy wykuwaja w scianie miesce na sterownik do klapy p.poz., badz jak wyglada nitownica... Zal... Tescia dobrego przyjaciela syn. I on ma zarzadzac brygada 20 ludzi, z czego 3 zna sie na robocie, a brygadzista jest zlodziej, alkoholik i partacz w jednej osobie. No ale kolega prezesa. Jeden pozew na dniach, a zbiorowy juz niedlugo - teraz nasza kolej :)

Co ty chrzanisz gosciu?? Firma wychodzi na prosta...niepracujesz w tej firmie wiec zatkaj buzie gruszka albo jablkiem....Piszesz takie glupoty zeby tylko zepsuc komus opinie poniewarz rzucasz fochem i tyle. A to co piszesz to nieprawda zajmij sie swoja rodzina a nie takimi bzdurami albo idz do urzedu pracy i szukaj pracy ...

Całą prawda ze tak się w tej firmie dzieje !!

do xsxs: Właśnie widać po Twoim "poniewarz" na jakim poziomie ludzie tam pracują.

Pijąc poranną kawę, zastanawiając się nad losem kolegów i nie-kolegów z WOSu, powstaje pieśń, opisująca obecną farsę w tzw. "Firmie" oraz losy i przygody lubianego i szanowanego przez biura podróży i firmę "Apple" Pana "K", który za punkt honoru upatrzył sobie stworzyć utopijny świat, w którym każdy człowiek będzie równy (tudzież równo traktowany, z reguły jak śmieć):

tekst piosenki + chwyty:

Nie płacz Mariusz, że monterów brak, A fis
już nie czas na łzy. E
Po Jastrzębiu już nie został żaden ślad, A fis
na kanałach grzyb. E
O wypłaty pytać żaden sens, A fis
Siemanowice poszły w piach. E
Do "prezesa" ślemy sms, A fis
"Gościu, dawaj hajs". E

Ref.

Żegnam WOS, już wiem, h D
innych robotników sobie spraw. A E fis
Idę sam, właśnie tam, E D
gdzie docenią mnie. A
Tam ZUS odprowadzą mi, od całości, h D
Kredyty mi nie straszne, kasę w terminie mam. A E fis
Jeszcze raz, żegnam WOS, E D
w sądzie spotkamy się. A

Dla ciekawszych efektów zaleca się śpiewać przy dźwiękach gitary. Nie jest to jednak wymóg konieczny (coś jak wypłata w terminie, niby taka opcja istnieje, ale jest to tylko dodatek do uzupełniającej się w doskonałą całość ideału zwanego WOS Klimą).

p.s.
do ostrego psa XSXS, który mocnymi tekstami bije Królową polskiego internetu Panią Barbarę, spójnik "poniewarz", wg Słownika Poprawnej Polszczyzny, pisany jest jako "ponieważ". Radzę więc użytkownikowi dopić mleko i iść grzecznie spać, a nie wtrącać się, jak dorośli rozmawiają.
Do usłyszenia

xsxs jak jesteś taki mądry to może powiesz co mam powiedzieć dzieciom, jak od 2 miesięcy nie było wypłaty i nie ma co do garnka włożyć. Zastanów się co piszesz. "Wychodzi na prostą" - chyba na prostą do bankructwa.
Ciekawe, co cię łączy z panem K, że takie czułe słówka piszesz.

to nie prawda co te debile tu wypisują! ci którzy zostali zwolnieni z firmy nie nadawali się nawet do tarcia chrzanu ja nie obstaje za prezesami bo mi latają kolo chuja, ale żal mi ich trochę bo musieli przez jakiś okres utrzymywać to bydło rogate.Jeśli na każdej budowie na dwadzieścia osób pracuje tylko dwóch to znaczy że mala garstka ludzi musi pracować na tych nierobów którzy nie umią nawet po zamiatać a uważają się za fachowców. bał bym się ich wysłać do obory żeby czegoś nie spierdolili. dlaczego na 100 pracowników tylko nie liczni piszą nie zastanawia was to? PROSZĘ WSZYSTKIE FIRMY O PODOBNEJ BRANŻY O ZASTANOWIENIE SIĘ I PODJĘCIE WŁAŚCIWEJ DECYZJI, W MOMENCIE ZOBACZENIA ŚWIADECTWA PRACY BYŁEGO PRACOWNIKA TEJ FIRMY KTÓRY POSZUKUJE PRACY, MOŻNA SIĘ NIE ZLE WPIERDOLIĆ PONIEWAŻ ZWOLNIONO TYLKO NIEROBÓW ĆPUNÓW I ALKOHOLIKÓW .

chyba się naćpałeś :)

do antka kmiecika :
ZBIERAJ PUNKTY ZA PODPIERDALANIE W PRACY - WYGRAJ TERMOS

1 PKT - Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie;
5 PKT - Niby nieumyślne podpierdolenie;
10 PKT - Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków;
20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; (i zebrać parę punktów)
30 PKT - Podpierdolenie w obecności świadków;
40 PKT - Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym;
50 PKT - Samopodpierdolka przy świadkach;
60 PKT - Podpierdolenie do przełożonego w obecności podpierdalanego bez innych świadków;
70 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej ilości świadków;
80 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny;
90 PKT - Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający;
100 PKT - Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy.

kultura wypowiedzi Antka Kmiecika zawęża listę osób, mogących się kryć pod tym nickiem praktycznie do jednej persony. Zastanawia mnie, skąd wie, że ludzie nie robili, skoro 3 miechy krzyżówki rozwiązywał. Z tego co wiem, w umowie nic nie było na temat tego, by za to była płacona pensja. Swoja drogą alkoholik, konfident i człowiek, który w około 20 % przyczynił się do wpędzenia firmy w obecny stan, poprzez totalne zepsucie stosunków na linii pracownik-kierownik-prezes.

to koniec tej firmy nie warto tam pracować

mam pytanie. czy antek kmiecik to tak naprawdę sławomir m. z budowy w wawie czy może sławomir p. z kajetan.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.