Najlepszy ekogroszek | strona 5 | wentylacja.com.pl

Gość: karol
2018-01-05 14:37
ja znalazłem w sklepie Rowex, szybka dostawa, dobrze towar zabezpieczony. nie robią się spieki, dobra jakość
Gość: zbiban1967
2018-01-14 20:17
Kupiłem Stabek ,na szczęście tylko 1 tonę. Fakt jest suchy i na tym koniec ,piec nie jest w stanie utrzymać 50 stopni a spieki kolosalne.
Gość: waldek
2018-01-23 09:31
ja również kupiłem w rowex. bardzo dobry ekogroszek. utrzymuje temperaturę. na pewno jeszcze zamówię
Gość: radek
2018-02-13 13:45
kupowałem znanej firmy ekogroszek głównie w marketach, wreszcie zaryzykowałem i kopiłem ekogroszek na stronie rowex-sklep.pl. jestem mega zadowolony. bardzo gorąco polecam
Gość: Tader
2018-02-14 09:24
zamiast ograniczać się do jednej oferty radzę sprawdzić ceny przez wyszukiwarkę opału gielda-paliw.com - tam mamy oferty z wielu sklepów
Gość: Waek88
2018-06-22 13:57
Nasz ekogroszek zamawiałem przez stronę dobry-ekogroszek.pl i sprawdził się bez zarzutu. Polska kopania Wesoła, wysoka kaloryczność, mało siarki, generalnie mało się dymi na takim opale, ekologiczne, zdrowe rozwiązanei szczególnie w dzisiejszych czasach walki ze smogiem.
Gość: Wacek
2018-07-05 11:49
Chwalę sobie po ostatniej zimie polski ekogroszek ze strony dobry-ekogroszek.pl. Opał jest wydobywany u nas na Śląsku w kopalni Wesoła. Świetnie się spalał, mało popiołu zostawało, nie niszczył mi pieca, generalnie jestem zadowolony i na pewno na kolejny sezon grzewczy znowu u nich będe składał zamówienie.
Gość: niku
2018-09-21 12:22
Fajna opcja się pojawiła jak ktoś chce kupić w małych workach ekogroszek . U mnie moja żona, moje dzieci często zostają same na kilka dni jak jestem na wyjazdach służbowych, kupiłem im jedną paletę, dadzą sobie sami radę z takim woreczkami. Idealne uzupełnienie zapasów na zimę. A i parametry bardzo dobre ekoGROSZ - warto sprawdzić
Gość: maciek
2018-10-26 15:34
Słuchajcie jaka okazja, kupiłem ekogroszek Czarna Perła za 710 zł! Mają jakąs wyprzedaż i obniżyli cenę o 100 zł. Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo mokry. ale w sumie za tę kase... Mam juz w zapasach wysokokaloryczny Sztygar wiec czarna perelka do uzupelnienia zapasów, na taka zime mysle ze sie na da.
Gość: Piotr
2019-02-19 22:17
Spaliłem pierwszą tonę ekogroszku, nie jestem zadowolony mimo wysokiej ceny, może to mój piec a nie węgiel ? nie chcę psuć opinii każdy może się poprawić. Jaki ekogroszek jest najlepszy? Interesuje mnie cena do jakości. I żebym nie musiał majstrować przy podajniku. Oczywiście ekogroszek workowany, nie luzem. Najlepiej przez internet, nie chcę odwiedzać wszystkie składy opału i węgla w oklicy.
Gość: Staszeek
2019-02-21 13:26
Może odświeżymy temat, w związku z ustawą antysmogową trochę chyba się pozmieniało w tej kwestii. Jaki to jest najlepszy ekogroszek, palę o grudnia 2018? są problemy z zawleczką w podajniku, nie kupię więcej nie sprawdzonego ekogroszku? Jak ktoś chce mi sprzedać tonę, to ja poproszę na próbę worek lub dwa.

Sprawdzić możesz Patriot, ja widziałem na Orlenie w okolicy Ostrowa Wlk. Paczkowany ekogroszek w worki białoczerwone, wyróżnia się. Kupujesz worek i wiesz czy Twój piec polubi :)
Gość: Jurek78
2019-04-25 13:48
Hej, zastanawiam się nad kupnem ekogroszu ze strony stabek.pl co o nim sądzicie? ktoś używał i może polecić? maja teraz jakś promocje i jest w dobrej cenie. Ponoć jest suszony, prawda to?
Gość: Jacek
2019-09-23 23:02
Polecam Ekogroszek z kgmhurtowniaopalu.pl Palę od nich goldem już 3 rok (najdłużej) i jeszcze się nie zawiodłem, worki dobrze zabezpieczone, a ekogroszek suchy. Nie zostawia spieków i idealnie się pali. Mam ten plus, że mieszkam w małopolsce i mam darmową dostawę :)
Gość: sandek
2019-10-29 21:17
Ten skład Sobianek jest godny polecenia, znajomi nam polecili, braliśmy tu teraz workowany wegiel. Jakosc super, a i cena ok. No i dowożą w całym kraju
Gość: leo
2019-11-17 16:39
Ja już 2 sezony kupuje ekogroszek od firmy kulpa i jestem bardzo zadowolony.