Najlepszy ekogroszek | strona 3 | wentylacja.com.pl

Gość: Alex
2017-04-28 10:18
Mam piec na ekogroszek od 5 lat i co roku testuję nowego dostawcę. Jeszcze nie byłem zadowolony na tyle, żeby zostać u jednego. Tak ogólnie to trzeba trochę wiedzieć o opale, żeby dobrze kupić. [url]Polecam ten artykuł na stornie: dobry-ekogroszek.pl w temacie Ekogroszek najważniejsze informacje
Gość: lala 464
2017-04-28 18:03
witam..czy moglby mi Pan podac kalorycznosc i nazwe ekogroszku i ewentualnie jakis namiar.JNTERESUJE mnie,wilgotnosc ile popiolu i siarki w procentach.Z GORY DZIEKUJE
Gość: kasia
2017-05-15 11:21
Potwierdzam w 100 %
Najlepszy jaki do tej pory znalazłam to ekogroszek Wesoła 100 % tak dokładnie jest opisany worek a do tego dostałam dokument potwierdzający ile czego zawiera węgiel.
Firma smarttrans nie zawiodła mnie jeszcze także na pewno będę stałą klientką.
na stronie smarttrans można poczytać co mają
Gość: Retio63ui
2017-05-22 12:01
Ja palę ekogroszkiem Stabek.Kupiłem tonę i żałuję.Sprzedali mi mokry węgiel.W zasobniku po ścianach leje się .mokra czarna maź!!!Po reklamacji Pan z firmy Stabek proponuje mi 5 procent rabatu na następną tonę.Śmiech na sali!!!Stanowczo nie polecam !!!
Gość: daniel
2017-05-24 16:21
Ja kupuje tylko na swoim lokalnym składzie. Węgiel to węgiel, każdy dobry.
Gość: marekm
2017-05-26 11:27
Ja kupuje w rowexie po 730 ostatnio maja suchutki jak pieprz. na zime dokupie drozszego jak dadza rabacik.
Gość: kowal18
2017-05-29 13:53
Potwierdzam - kupilem bociana i jaskolke suchy. kalorie sprawdzam jeszcze ale chyba ok
Gość: xyzzzz
2017-05-31 08:39
W tej chwili na rynku tylko STABEK jest godny uwagi. Dobry stosunek jakość - cena; szybka dostawa, profesjonalna i nowoczesna obsługa klienta.
Gość: lecita
2017-06-13 13:06
Mogę tylko potwierdzić opinie o Stabek - takiego węgla szukałem od kiedy tylko kupiłem piec (to już z 5 lat). Wreszcie ktos się wział za to na poważnie i profesjonalnie. Eko suchy, dostawa szybka, obsługa klienta miła i profesjonalna.
Gość: Gers
2017-06-19 16:52
Ja bardzo dobre efekty na swoim kotle osiągam paląc Hanyskiem. Wszystko się dobrze dopala i stabilnie trzyma temperaturę. Popiół w małych ilościach zostaje, wszystko śmiga pięknie!
Gość: PromJacek
2017-06-26 13:31
Zamawiam drugi sezon w Kup Pan Wyngiel, chce się podzielić spostrzeżeniami jak dotąd. Nie spalam więcej niż 25-30kg/24h. 745zł/tona tutaj u nas na Śląsku. Wcześniej spalałem jakiś polski 860/tona. Dużej róznicy nie ma.
Temperaturę 65st osiągam bez problemów. Niestety ostatnio też miałem mokry i muszę go suszyć. Węgiel chyba najlepiej kupić latem.

Na palniku wygląda to tak jak na zdjęciu niżej. Zaraz po przejściu ze stanu podtrzymania.
Od dwóch sezonów nie mam problemu z węglem, więc szczerze mogę polecić.

Zdjęcia

Gość: Korcio
2017-08-17 12:30
U mnie podobnie jak u Jacka, w zimę wystarczyło go trochę podsuszyć i nie sprawiał żadnych problemów. Teraz czekam aż ceny spadną i od razu się zaopatrzę na przyszłą zimę i zabezpiecze sam przed wilgocią :)
Gość: Średniozadowolony
2017-09-09 14:41
Witam. Szukałem trochę opinii nr. Firmy dobry-ekogroszek. Niestety nie znalazłem.
Postanowiłem jednak zamówić tam opał wesoła 100%. I tu niestety jak na razie zaczyna się seria niepowodzeń tej firmy...
Zamówienie telefoniczne (trudno się dodzwonic). Pan zagwarantował cenę 850zl Tobą z dowozem. Zamówiłem 4 tony. Pan powiedział, że czas oczekiwania to 3 tygodnie. Niestety, minęły już 4 tygodnie i 3 dni. Kontaktu z panem nie ma. Na stronie znalazłem kontakt do firmy broda trans. Tam oczywiście odebrali telefon, ale tłumaczą się problemami w kopalni i z tego tytułu opóźnieniem. Mnie jako ostatecznego odbiorcę mało to obchodzi . Czekam na dostawę. Jeśli opał będzie mokry, nie doważony, lub nie będzie trzymał parametrów, pójdę z tym do sądu. Choćby tylko dla tego że firma/firmy nie potrafią dotrzymać warunków zawartej umowy. 3 tygodnie to 3 tygodnie. Po dodzwonieniu się do broda trans dowiedziałem się że muszę czekać kolejne 3 tygodnie. Jak na razie żenada. Zero jakiejkolwiek rekompensaty za nie dotrzymanie warunków umowy. Jak na razie nie polecam. Dopisze kolejna opinię jak doczekam się opału i zacznę nim palić.
Zatem do zobaczenia. Jeszcze tu wrócę.
Gość: Marcin
2017-09-11 12:39
Moim nowym odkryciem jest ten Skarbek ekogroszek workowany - nie miałem z żadnym innym lepszych efektów jak dotąd.
Gość: krzanowski
2017-09-29 09:54
a polecam po prostu kupować w ... sprawdzonych miejscach? Niby oczywiste, ale jak widać niekoniecznie. No i nie ma co oszczędzać jak chcemy miec opał wysokiej jakosći - tu się życia nie oszuka . Mnóstwo ludzi chyba sobie z tego nie zdaje sprawe, a z tego co czytam komentarze to jestem w szoku. Ja kupuję w polski węgiel dystrybucja - jeszcze mnie nie zawiedli