273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Najlepszy ekogroszek

Mam piec na ekogroszek od 5 lat i co roku testuję nowego dostawcę. Jeszcze nie byłem zadowolony na tyle, żeby zostać u jednego. Tak ogólnie to trzeba trochę wiedzieć o opale, żeby dobrze kupić. [url]Polecam ten artykuł na stornie: dobry-ekogroszek.pl w temacie Ekogroszek najważniejsze informacje

witam..czy moglby mi Pan podac kalorycznosc i nazwe ekogroszku i ewentualnie jakis namiar.JNTERESUJE mnie,wilgotnosc ile popiolu i siarki w procentach.Z GORY DZIEKUJE

Potwierdzam w 100 %
Najlepszy jaki do tej pory znalazłam to ekogroszek Wesoła 100 % tak dokładnie jest opisany worek a do tego dostałam dokument potwierdzający ile czego zawiera węgiel.
Firma smarttrans nie zawiodła mnie jeszcze także na pewno będę stałą klientką.
na stronie smarttrans można poczytać co mają

Ja palę ekogroszkiem Stabek.Kupiłem tonę i żałuję.Sprzedali mi mokry węgiel.W zasobniku po ścianach leje się .mokra czarna maź!!!Po reklamacji Pan z firmy Stabek proponuje mi 5 procent rabatu na następną tonę.Śmiech na sali!!!Stanowczo nie polecam !!!

Ja kupuje tylko na swoim lokalnym składzie. Węgiel to węgiel, każdy dobry.

Ja kupuje w rowexie po 730 ostatnio maja suchutki jak pieprz. na zime dokupie drozszego jak dadza rabacik.

Potwierdzam - kupilem bociana i jaskolke suchy. kalorie sprawdzam jeszcze ale chyba ok

W tej chwili na rynku tylko STABEK jest godny uwagi. Dobry stosunek jakość - cena; szybka dostawa, profesjonalna i nowoczesna obsługa klienta.

Mogę tylko potwierdzić opinie o Stabek - takiego węgla szukałem od kiedy tylko kupiłem piec (to już z 5 lat). Wreszcie ktos się wział za to na poważnie i profesjonalnie. Eko suchy, dostawa szybka, obsługa klienta miła i profesjonalna.

Ja bardzo dobre efekty na swoim kotle osiągam paląc Hanyskiem. Wszystko się dobrze dopala i stabilnie trzyma temperaturę. Popiół w małych ilościach zostaje, wszystko śmiga pięknie!

Zamawiam drugi sezon w Kup Pan Wyngiel, chce się podzielić spostrzeżeniami jak dotąd. Nie spalam więcej niż 25-30kg/24h. 745zł/tona tutaj u nas na Śląsku. Wcześniej spalałem jakiś polski 860/tona. Dużej róznicy nie ma.
Temperaturę 65st osiągam bez problemów. Niestety ostatnio też miałem mokry i muszę go suszyć. Węgiel chyba najlepiej kupić latem.

Na palniku wygląda to tak jak na zdjęciu niżej. Zaraz po przejściu ze stanu podtrzymania.
Od dwóch sezonów nie mam problemu z węglem, więc szczerze mogę polecić.

Zdjęcia

hdb9e816.jpg

U mnie podobnie jak u Jacka, w zimę wystarczyło go trochę podsuszyć i nie sprawiał żadnych problemów. Teraz czekam aż ceny spadną i od razu się zaopatrzę na przyszłą zimę i zabezpiecze sam przed wilgocią :)

Witam. Szukałem trochę opinii nr. Firmy dobry-ekogroszek. Niestety nie znalazłem.
Postanowiłem jednak zamówić tam opał wesoła 100%. I tu niestety jak na razie zaczyna się seria niepowodzeń tej firmy...
Zamówienie telefoniczne (trudno się dodzwonic). Pan zagwarantował cenę 850zl Tobą z dowozem. Zamówiłem 4 tony. Pan powiedział, że czas oczekiwania to 3 tygodnie. Niestety, minęły już 4 tygodnie i 3 dni. Kontaktu z panem nie ma. Na stronie znalazłem kontakt do firmy broda trans. Tam oczywiście odebrali telefon, ale tłumaczą się problemami w kopalni i z tego tytułu opóźnieniem. Mnie jako ostatecznego odbiorcę mało to obchodzi . Czekam na dostawę. Jeśli opał będzie mokry, nie doważony, lub nie będzie trzymał parametrów, pójdę z tym do sądu. Choćby tylko dla tego że firma/firmy nie potrafią dotrzymać warunków zawartej umowy. 3 tygodnie to 3 tygodnie. Po dodzwonieniu się do broda trans dowiedziałem się że muszę czekać kolejne 3 tygodnie. Jak na razie żenada. Zero jakiejkolwiek rekompensaty za nie dotrzymanie warunków umowy. Jak na razie nie polecam. Dopisze kolejna opinię jak doczekam się opału i zacznę nim palić.
Zatem do zobaczenia. Jeszcze tu wrócę.

Moim nowym odkryciem jest ten Skarbek ekogroszek workowany - nie miałem z żadnym innym lepszych efektów jak dotąd.

a polecam po prostu kupować w ... sprawdzonych miejscach? Niby oczywiste, ale jak widać niekoniecznie. No i nie ma co oszczędzać jak chcemy miec opał wysokiej jakosći - tu się życia nie oszuka . Mnóstwo ludzi chyba sobie z tego nie zdaje sprawe, a z tego co czytam komentarze to jestem w szoku. Ja kupuję w polski węgiel dystrybucja - jeszcze mnie nie zawiedli

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.