273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Najlepszy ekogroszek

Polecam Classica z sklep sambudrol. Ekogroszek ma wysoką wartość opałową. Po spaleniu zostawia niewiele popiołu i nie spieka się :)

A ja kupuje w Sovillo, firma jest z Mysłowic i mają polski opał ze śląska! Też się super pali, jest bezpieczny dla kotła, bo bez żadnych zanieczyszczeń, toksycznych substancji itd. Mogę polecić jak ktoś chce być pewien, że opał mu nie zniszczy pieca :D

Słyszałem kiedyś o tej firmie, ale ja kupuję już od paru lat ekogroszek w śląskim centrum węglowym i w sumie nie mam powodu zmienić. Towar dobry, polski- śląski :p . Długo się pali, co jest ważne i jest bezpieczny dla kotła.

Ja też wreszcie znalazłem idealnego dostawcę, do tej pory bywało z tym różnie, więc bardzo się cieszę i chętnie polecam innym. Jest taka firma Sovillo z Mysłowic, mają bardzo dobry towar; węgiel, ekogroszek, pellet, miał itd. Ja testuje ich ekogroszek i jak na razie bardzo sobie chwalę.

Jest taka hurtownia opału Bartosz, mają bardzo dobry towar, wszystko oczywiście z dowozem. Ja kupuję u nich aktualnie ekogroszek Pieklorz i na pewno nie będę zmieniać dostawcy, wszystko gra, pali się długo, popiołu minimalna ilość, więc jeżeli ktoś wciąż szuka to polecam

Ja szczerze polecam slaskiecentrumweglowe.pl każdemu komu zależy na jakości opału. Korzystam z ich usług od lat i mogę ręczyć, że to porządna uczciwa firma.

W kuppanwyngiel zamawiam już drugi czy trzeci sezon ekogroszek workowany i nie zamierzam zmieniać dostawcy. Bardzo fajnie się pali, bez miału czy jakiś zanieczyszczeń. Ceny ok i dowożą na miejsce.

Najlepszy jaki do tej pory widziałem ekogroszek strong z Adamex Podolsze koło Zatora

Bardzo dobry opał mają też na kuppanwyngiel.pl, można zamówić przez neta z dostawą. Ja tam wcześniej zamawiałem węgiel, teraz po zmianie kotła kupuję ekogroszek (Bergmon workowany) i też jest ok. Wysoka kaloryczność, minimalna spiekalność i bardzo mała zawartośc siarki i popiołu. Mi to wystarczy, bo pali się bardzo długo i równo, zupełnie bezproblemowo, a to ważne dla mnie.

Tragedia, co post to reklama? Mam pytanie - czy ktokolwiek palił ekogroszkiem Stabek? Ostatnio mi proponowali na składzie, z którego zawsze kupuję - nie wziąłem, ale się zastanawiam.

[quote]Tragedia, co post to reklama? Mam pytanie - czy ktokolwiek palił ekogroszkiem Stabek? Ostatnio mi proponowali na składzie, z którego zawsze kupuję - nie wziąłem, ale się zastanawiam.[/quote]

Ja pale tym ekogroszkiem - sami zadzwonili i spytali czy chce kupić. Oczywiście w pierwszej chwili kazałem spadać, ale tydzień później sam do nich oddzwoniłem i dopytałem o co tam chodzi z tym ich węglem. Cena spoko, parametry też, szczególnie, że cieplej robi - palę właśnie 5 worek i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony stabkiem.

Załączniki

Od siebie mogę polecić Kuppanwyngiel, w tym sezonie byłem zadowolony z tego dostawcy.

Polecacie człowiekowi te wszystkie firmy, a może najpierw trzeba trochę poczytać o tym ekogroszku. CO jest ważne, na co zwracać uwagę.
Zobacz ten artykuł dobry ekogroszek.pl ekogroszek najwazniejsze informacje

ja teraz kupiłem na wielkanoc ekogroszek Stabek. Szybka dostawa, pełna profeska. Eko suchy, ale mi się lekko nie dopalał. Pisałem do nich maila, dali kilka porad co i jak ustawić. Naprawdę warto wejść na ich stronę stabek.pl

Mam piec na ekogroszek od 5 lat i co roku testuję nowego dostawcę. Jeszcze nie byłem zadowolony na tyle, żeby zostać u jednego. Tak ogólnie to trzeba trochę wiedzieć o opale, żeby dobrze kupić. [url]Polecam ten artykuł. dobry-ekogroszek.pl w temacie Ekogroszek najwazniejsze informacje

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.