273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Najlepsi producenci urzadzen Carrier, Trane, York

Nic wiecej w tym temacie mi (Nam) nie powiecie? Pozdrowienia

Panowie, czy mozecie mi powiedziec, ktory z producentow ma najlepsze agregaty wody lodowej.

A ktory sprzedal nawiecej fancoili w tym i uprzednim roku. Przeciez i tak w kazdym projekcie liczy sie przede wszystkim York Carrier i Trane. My musiamy "niszowo" dzialac. Ale i tam niezle jest...

Szanowni Forumowicze. Prosze mi powiedziec, ktora z wymienionych w temacie firm produkujacych urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne jest najlepsza pod wzgledem szerokiej gamy produktow, serwisu urzadzen, ilosci sprzedawanych i serwisowanych urzadzen, biorac rowniez pod uwage najbardziej prestizowe realizacje w Polsce i na swiecie. Dziekuje za podjecie tematu.
Wy tu ciagle o najwiekszych producentach urzadzen. Jezeli mowa o agregatach wody lodowej to tylko sprezarkowych. A kto dzis mowi o absorpcyjnych? Ktory producent (niekoniecznie z Wielkiej Trojki) jest najlepszy w tym temacie?

Szanowni Forumowicze. Prosze mi powiedziec, ktora z wymienionych w temacie firm produkujacych urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne jest najlepsza pod wzgledem szerokiej gamy produktow, serwisu urzadzen, ilosci sprzedawanych i serwisowanych urzadzen, biorac rowniez pod uwage najbardziej prestizowe realizacje w Polsce i na swiecie. Dziekuje za podjecie tematu.
Wy tu ciagle o najwiekszych producentach urzadzen. Jezeli mowa o agregatach wody lodowej to tylko sprezarkowych. A kto dzis mowi o absorpcyjnych? Ktory producent (niekoniecznie z Wielkiej Trojki) jest najlepszy w tym temacie?
Jezeli chodzi o absorpcyjne Panie Grzegorzu, to ja stawiam na YORKa. Co Pan na to? Czekam na odpowiedz.

Według udziału w rynku: trane, carrier, york (taka jest kolejnosc).

Czy udział w rynku jest równoważny z jakością??
Jak zapoznałeś się z danymi kto ile sprzedaje???

Czy udział w rynku jest równoważny z jakością??
Jak zapoznałeś się z danymi kto ile sprzedaje???
Po wygrywanych tematach.

to u nas się tematy jakością wygrywa?

to u nas się tematy jakością wygrywa?
Jakoscia i cena sie wygrywa.

skąd się urwałeś????

skąd się urwałeś????
Jezeli moglbym prosic, to rozmawiajmy normalnie.

Firmy z tematu sa maja w swojej ofercie urzadzenia jakosciowo dobre i dzieki bardzo duzej konkurencji na rynku ceny urzadzen staja sie przystepne.

Szanowni Forumowicze. Prosze mi powiedziec, ktora z wymienionych w temacie firm produkujacych urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i wentylacyjne jest najlepsza pod wzgledem szerokiej gamy produktow, serwisu urzadzen, ilosci sprzedawanych i serwisowanych urzadzen, biorac rowniez pod uwage najbardziej prestizowe realizacje w Polsce i na swiecie. Dziekuje za podjecie tematu.
Yorka już nie ma, ale Johnson Controls rośnie w siłę i strasznie obawia się go konkurencja... Trane bardzo dobre urządzenia chłodzone wodą. Carrier bardzo dobre urządzenia chłodzone powietrzem z ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

jest jeszcze RHEEM duża firma rooftopów z USA,z przedstawicielstwem w Polsce

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.