265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Kupię stare kaloryfery żeliwne (żeberkowe)

Jak w temacie. Stare, używane, byle szczelne, niecieknące. Może komuś zalega jakiś w piwnicy, to chętnie przygarne :)
Z okolic Gliwic, lub gdzieś na Ślasku.
Mail - numerraz25@wp.pl
GG - 6136206

kolego! miałem taki sam problem po przedostatniej zimie. I co ? - ano znalazłem niezliczoną ilość takich kaloryferów w punktcie skupu zlomu . Po prostu odkupiłem coś ze 4 -y wybrane sztuki.( 1.o zl za kg )Było tego mnóstwo. Jestem z Siemianowic ŚL.
pozdrawiam

Z ile kilogram?

Posiadam żeliwne grzejniki, chciałbym je odsprzedać. Jeśli jest ktoś chętny proszę dzwonić: 695-74-04-84 .
W ofercie grzejniki 5-, 8-, 3 x 10-, 13-, 20-żeberkowe.

Mam do zbycia kaloryfery żeliwne 693111827 powiat gliwicki

Mam do zbycia 4 kaloryfery żeliwne stare, kaloryfery są sprawne jedyny mankament są bardzo ciężkie.Mieszkam w powiecie Gliwickim gmina Gierałtowice.Mój telefon 693111827 email e.sad@neostrada.pl.Cena 1 kg 90gr

Witam, mam do sprzedania w granicach 100 żeberek (połączonych w kilkanaście grzejników). Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt 666026788 Wrocław

bede posiadal grzejniki zeliwne w terminie po 3 tydzien kwiecien po remoncie cena do uzgod dodatkowo piec weglowy w bd stanie 88mkw 509418475 pyskowice

mam kaloryfer 6 żeberek, zdemontowany do remontu łazienki.
reszte dogadamy na telefon.
577442791 Jarek
oddzwaniam po sms ie
pozdro.

do odsprzedania ok 80 żeberek .poznań.603532539

Mam do sprzedania kaloryfery żeliwne 6 szt roznych dlugosci zainteresowanych proszę o kontakt na maila kinga2413@vp.pl pozdrawiam

Oferta jest jeszcze aktualna?

Jeśli oferta jest aktualna, to mam na pozbyciu zdemontowane grzejniki żeliwne.
Tel. 694 155 369
Pozdrawiam

Oddam za darmo trzy żeliwne kaloryfery: 7 dużych żeberek, 3 małe żeberka, 2 małe żeberka.

Oddam za darmo trzy żeliwne kaloryfery: 7 dużych żeberek, 3 małe żeberka, 2 małe żeberka. Tel. 519356327

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.