273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

kotły ze sterownikami

Witam wszystkich,
ostatnio zainteresowały mnie kotły grzewcze na sterowniki, tylko w necie brak opinii na ten temat... :( Czy ktoś już miał styczność z tym rozwiązaniem? dla przybliżenia o co mi chodzi:
http://www.budnet.pl/Kociol_grzewczy_sterowany_temperatura_otoczenia,Kotly_grzewcze,104308-czytaj.html

Może zainteresują cię kotły z tym sterowaniem.eCoal.pl
www.eCoal.pl

Pogodówka jest już dosyć starym rozwiązaniem. W kotle który mam (d'alessandro csi) używam go już ładnych kilka lat. Trzeba przyznać że bardzo wygodne rozwiązanie

No wspólpraca sterownika z pogodówką i termostatem pokojowym to bajecznie wygodne rozwiązanie. Wcześniej miałem stary piec węglowy który wymieniłem na kocioł z podajnikiem i sterownikem tego typu i życiu nie wróciłbym do tamtego typu ogrzewania

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.