273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Kotły Termika?

Mam zamiar kupić kocioł z firmy Termika? Zna ktoś tą Firmę?

Ja mam kociołek Termax z firmy Termika już 6 lat i jestem bardzo z niego zadowolony. Mało pali, ładnie wygląda i jest bezawaryjny.

Jestem zainteresowany zakupem kotła w tej firmie. Mam do ogrzania 150m nie wiem czy lepiej wziąć Termax czy Uniter?

Ja bym wybrał kociol Termax. Fajna jest tutaj zastosowana opcja współpalenia nie muszę wyciągać rusztu. Super sprawa

Sprawdzałem miernikiem grubość blachy i faktycznie dają taką jak mówią. Widać że porządna Firma. Niektórzy tylko wsypy robią z gvrubszej blachy a reszte z cienkiej.

ja mam też piec termika termax 25 kw i mam problem z ustawieniami czy kolega by mógł coś powiedzieć na ten temat? mam problem bo mi wychodzi nie popiół tylko kupa "gruzu" i długo się nagrzewa prosze o pomoc

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.