273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł z podajnikiem KMT z Andrychowa

W Libiążu ten kocioł zaczął cieknąć po 2 latach.

Nie prawdą jest to że kocioł KMT jest kiepskim produktem jestem posiadaczem tego kotła spelnia wszystkie moje oczekiwania. pracuje wspaniale jest oszczędny! Poza tym cena nie jest dziwnie niska poprostu ta firma nie daje wysokiej marży inie pozwala dodawać marż po nawet 1500 dla sprzedającego. jeszcze jedno nie jest to tania podróba Stalmarku świadczy o tym choćby wykonanie z porządnych materiałów wystarczy popatrzeć na obudowe i wszystko staje się jasnę. I taka mała ciekawostka pracowalem w firmie z Oświęcimia i wierzcie mi nie kupiłbym od nich pieca bo wiem jak się je robi! Sterownik działa bez zarzutu

złom złom złom
mam go trzeci sezon i to jest największa porażka
pali ze 40 kg na dobę ekogroszku
mam nadzieję że w tym roku się rozcieknie

Są zakłady produkcyjne produkujące kotły i są tzw. garażowcy podrabiający kotły w garażach. Przeważnie są to byli pracownicy większych firm którzy albo się zwolnili , albo zostali zwolnieni z tych firm. Tak oto powstało kilkanaście firm produkujących kotły w swych przydomowych garażach. Oczywiście kotły te są tańsze od kotłów markowych ale to dlatego że koszty wykonania są inne.
Nieopłacani pracownicy, gorszy jakościowo materiał , niechlujnie wykonane. bez kontroli jakości. Bez rysunków technicznych zwykle skopiowane od innych.
I nigdy nie mamy pewności czy za rok czy dwa taka firma będzie istnieć jeszcze na rynku i czy będziemy mieć gwarancje jaką nam obiecują.

Poszukuję użytkowników kotłów Kmv z Czańca

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.