273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Kocioł HKS LAZAR czy ULRICH

Ja używam Lazara trzeci rok i mogę z czystym sumieniem go polecić. Pozdrawiam.

Ja używam Lazara. Przekonało mnie to, że jest to kocioł łatwy w obsłudze i czyści się szybko. Temperaturę bez problemu się ustawia. Lazar ma też coraz bardziej rozbudowany serwis co też jest bardzo ważne w razie komplikacji, których jednak mam nadzieję nie będzie, bo jak dotychczas wszystko chodzi bez zarzutu.

Ktoś ma może SmartFire11 Lazara? Przymierzam się do zakupu. Coraz więcej osób chwali kotły na pelet, a firma ta ma teraz model ten w promocyjnej cenie.

Ja mam peletowy. Sam zakup trochę kosztowny, ale teraz widzę same korzyści. Prostą obsługę, łatwe czyszczenie automatyczne. Jest bardzo higieniczny, nie ma nieprzyjemnego zapachu i zajmuje mało miejsca. Myślę, że warto się przekonać do kotłów na pelet. Jednak jest to przyszłościowe rozwiązanie.

Zgadzam się. Tym bardziej, że wybór kotłów na pelet nie jest już wcale taki mały i można spokojnie przemyśleć decyzje. To co mi pasuje w pelecie to to, że nie nie niepotrzebnego dymu, brudu itd. Co do pytania w tytule. Mam Lazara.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.