265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Klimy kanałowe

Szanowny Wentylku. Ty Dalej nie czytasz postów. W mojej wypowiedzi 1 klima... Pokazałem Ci jasno, że wymyślasz rzeczy, których nigdy nie pisałem, a tych o których piszę po prostu nie rozumiesz. Nie potrafisz też merytorycznie odnieść się do konkretnego problemu i o nim dyskutować. Na pytanie o klimy kanałowe ty odpowiadasz, że "do zupy najlepsza jest zasmażka". Jeśli ktoś ma problem, chce klimatyzację kanałową do takiego, a nie innego obiektu i chce w tym obiekcie niezależnie sterować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach to ty odpowiadasz, że wszystko inne nie ma semsu a najważniejsza jest izolacja. Gdzie tu logika i zrozumienie problemu. Ale skoro tak jest jak uważasz to rozwiń swoją myśl, wskaż ciekawe artykuły w sieci , którą pokazują problem tak jak ty go widzisz, pokaż konkretme rozwiązanie problemu czy zrealizowany obiekt. Po prostu dyskutuj i pokaż że masz rację. Inaczej po prostu się ośmieszasz.

Wentyl gościu na bank ma w swojej ofercie różne nadmuchy to fizyki mu nie wyłuszczysz, musiałby firmę zamknąć

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.