Firma Klingenburg International po raz drugi została laureatem prestiżowego rankingu „Gazele Biznesu”. W XIV edycji rankingu świdnickie przedsiębiorstwo znalazło się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm.

Klingenburg kolejny raz „Gazelą Biznesu”
W 2013 r. firma Klingenburg International została ponownie zauważona i wyróżniona w ogólnopolskim ranking Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm. Do elitarnego klubu „Gazele Biznesu” dołączyć mogą firmy małej lub średniej wielkości, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Tegoroczna edycja konkursu obejmuje wyniki firmy w latach 2010-2012.

Ranking co roku przygotowywany jest przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Firma Klingenburg International jest wiodącym producentem urządzeń do odzysku energii cieplnej w układach wentylacji bytowej i z szerokiej gamy procesów przemysłowych oraz dezynfekcji układów klimatyzacyjno-wentylacyjnych znanych na ogólnoświatowym rynku. Produkowane urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością oraz zaawansowaniem technologicznym.

Nagroda