273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory? York? Jakie? ...

bo mam ta klimatyzacje

a ja mam lodówkę Polar i nie wiem jaką ma rzeczywistą klasę energetyczną - jak to sprawdzić?

nie wiesz? a po wypowiedziach można stwierdzić ze jesteś wielkim znawca

nie ma co, no klimatyzacja lg jest po prostu dobra

oj nie ma co głowy zawracać takimi co niby sie znają a sie wcale nie znają lg ok jest

nie wiesz? a po wypowiedziach można stwierdzić ze jesteś wielkim znawca
no nie wiem. podpowiedz jak to sprawdzić, człowiek uczy się całe życie...

i tu sie z tobą zgodzę :)

ale z ciebie Krzysiek krytyk,daj sobie na wstrzymanie człowieku

no ale o co Wam chodzi? przy okazji zachwalania klimatyzatorów LG (które to zachwalanie odbywa się wielowątkowo, ale mam wrażenie, że jednoosobowo...) wyszedł temat, który mnie zaciekawił i zadałem pytanie. Jak sprawdzić klasę energetyczną urządzenia?

no tak zgadzam sie ,ale jak pani IZA mówi że wie bo ma to może tak wnioskuje po rachunkach,nie wiem nie będę spekulować bo ja np. nie wiem jak sprawdzić klasę energetyczna lodówki ,po prostu jest napisane tak ja uważam

...nie wiem jak sprawdzić klasę energetyczna lodówki ,po prostu jest napisane tak ja uważam
papier wszystko przyjmie. może być nawet klasa A000000000000 super hiper ekstra, tylko co to znaczy?

tak,no ale musimy zaufać producentom i już

niestety albo stety musimy zaufać

dokładnie tak ale trzeba zaufać

Dobre sa firmy lg.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.