273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzatory? York? Jakie? ...

ja Wam wszystkim dam jedną radę - dajcie sobie spokój z LG. chyba, że ktoś uważa, że najlepsze samochody na świecie robi KIA. owszem, jeżdżą i ostatnio są nawet ładne, ale bez przesady. tak samo z klimą. działa, wygląda nieco tandetnie, ale wiele ludzi lubi kicz. można kupić coś podobnego i tańszego, albo lepszego i droższego (ale niewiele droższego, bo LG myśli, że już jest super...)

wiesz nie którzy lubią coś ładnie wyglądającego i dla nie których to nie jest kicz tylko coś ładnego ale każdy lubi jak to sie mówi coś innego

a mam prośbę bo my jesteśmy na etapie szukania może pan nam da jakąś stronkę,albo jakąś inna firmę która robi (jak pan to napisał kiczowatą) klimatyzacje ,nie poważnie jak pan wie o jakiś innych to bardzo prosił bym o napisanie, z góry dziekuje

np. Sinclair albo MDV. To mi przyszło teraz do głowy. Słyszałem też o takich ze zmieniającymi się rybkami na panelu - imitacja pływania, ale niestety nie pamiętam firmy :)

dziękuje ci bardzo za informacje ,pozdrawiam

no ja już zakupi ale LG

no ja już zakupi ale LG
moje kondolencje...

A CZEGO KONDOLENCJE JA NIE MAM KLIMATYZACJI ALE ZASTANAWIAM SIE CZEMU TAKA KRYTYKA CO DO LG KLIMATYZACJI MOŻE JAKIEŚ ARGUMENTY

no tak już akupilam ,ale myślę że nie jest tak źle z ta klima żebyś mi kondolencje składał

pożyjemy - zobaczymy (przynajmniej ja...)

A CZEGO KONDOLENCJE JA NIE MAM KLIMATYZACJI ALE ZASTANAWIAM SIE CZEMU TAKA KRYTYKA CO DO LG KLIMATYZACJI MOŻE JAKIEŚ ARGUMENTY
Argumenty? bardzo proszę! COP, poziom głośności, klasa energetyczna ...to tylko trzy podstawowe czynniki przy doborze klimatyzatora. A LG niestety jest daleko w tyle jesli chodzi o te kwestie. LG jest poprostu tanie jak tanie są ciuchy z Chin - no ale po paru praniach możech tego użyć jako szmata do podłogi.

to nawet nie kwestia parametrów podanych w katalogach, bo tam różne cuda wypisują, a nikt tego i tak nie sprawdzi. to kwestia np. szczelności zaworów (puszczający zaworek serwisowy, albo nie daj Boże odcinający może narobić sporo kłopotu), jakości plastików (po 2-3 latach żółknie, kruszeje i łamie się przy byle dotknięciu), dojścia do serwisowania itp.

nie zgodzę sie z tobą ja mam art coola i dziala mi ok ,cicho pracuje ,a klasę energetyczna ma A

nie zgodzę sie z tobą ja mam art coola i dziala mi ok ,cicho pracuje ,a klasę energetyczna ma A

a skąd wiesz jaką ma klasę energetyczną? bo tak napisali w katalogu czy też może sama zmierzyłaś?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.