273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KLIMAT SOLEC

???????????

nie obrazaj kierownikow tych prawdziwych

Misiomix. A co Ty wogole wiesz o kierownictwie?

a ja pracuję w Klimat Solec i jest dobrze. dodam, że nie pracuję na produkcji, wypłata zawsze na czas a od siebie tylko dodam, że wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Pozdrawiam wszystkich związanych z firmą!

krótko i do rzeczy ostatniego wpisu dokonała osoba zapewne nie mająca nic wspólnego z firmą, u nas dewizą jest sumienność, fachowość i profesjonalizm!!! rozumiem też, że niektórym myslenie przychodzi ciężko dlatego też na tym zakoncze moją wypowiedż:)a SEP to ma być wg. Ciebie miara posiadanej wiedzy? sam widizsz, że nie masz racji

hehe chyba chodzi i Pana kierownika z Klimy :)

nie masz SEP jestes CEP;-)

Sumiennosc Fachowosc i Profesjonalizm.....Boze slyszysz a nie grzmisz!!!!
Z czystym SUMIENIEM kierownictwo o 15tej zwija sie z pracy pozostawiajac klienta na lasce losu!-)
FACHOWO dobrane do potrzeb klienta komponenty by sluzyly mu przez wiele lat!-)
PROFESJONALNIE zpierdzielona robota!-)....

Co wezwanie do awarii lub usterki to przyjezdza inna ekipa bo kolejna jest juz zwolniona... Rotacja wieksza jak na Heathrow w Londynie!-)

Ludzie bo wpadniecie w samozachwyt! Przestancie wypisywac takie farmazony.... Chyba ze kierownictwo do lba wam udeza ze takie cuda o tej firmie wypisujecie. 8 godzin pracy to obluda. Czlowiek rypie po 10 i wiecej dojazdy sie nie licza wiec czasami brakuje godzin by dniowke wyrobic jak ma sie wyjazd np do Tych a po kilku latach spuszczania sie w imie firmy czlowiek sie dowiaduje ze nic mu nie doloza. A wrecz przeciwnie kombinuja jakby zabrac...

Jedyne, co można dobrego powiedzieć, to że pensja wpływa na czas - na jej wysokość spuśćmy zasłonę milczenia.... Ale jak właściciele "wyjdą na swoje" można liczyć na przychylne pańskie oko, żenada.....

Buhahha, cenzura. Gratuluję portalowi przestrzegania wolności wypowiedzi....

Lepiej się weźcie za robotę a nie narzekacie tylko.

dodam od siebie że jestem rozpoznawany na tym czacie jako ostry ogier

CZY TO WYKONAWCA ...JESZCZE ...CZY PRODUCENT ...JUZ .????

może zamiast wypisywać bzdury na forum odważcie się ujawnić, skoro tacy z Was (duża litera tylko z uprzejmości, nie mylić z szacunkiem) fachowcy dlaczego jeszcze tutaj pracujecie skoro Wam tak zle?najlepiej narzekać tylko i nic nie robić!!! Klimat jedna z niewielu firm w 100% z polskim kapitałem..jesli w ogóle wiecie o czy pisze zdrowych wesołych i u specjalisty (psychiatry) Swiąt!!!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.