Opinia wśród KLIMAT SOLEC niczym nie różni się od opinii innych firm z branży. Może warto podsumować rok 2015 w skali branży. I w takim wypadku wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że ubiegły rok był czasem intensywnej pracy, bogatym w sukcesy nie tylko dla firmy, ale i jej pracowników.

KLIMAT SOLEC podsumowuje rok 2015, nie tylko pod względem realizacji.

Skrócone działania podjęte przez KLIMAT SOLEC w 2015 roku:


1. Wprowadzenie marki Wayy
Najważniejsze miejsce w karcie historii firmy na rok 2015 zajęła najnowsza marka Wayy. Zaproponowane innowacyjne rozwiązania dla systemu automatyki zostały szybko zauważone i docenione. Klika miesięcy po swoim debiucie marka Wayy otrzymała wyróżnienie wśród najnowszych rozwiązań produktowych w województwie kujawsko-pomorskim, a właścicielowi marki, firmie KLIMAT SOLEC za wprowadzenie nowych, nowatorskich rozwiązań nadano wyróżnienie Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw 2015.

2. Ambitne realizacje
Na przełomie ostatnich 12 miesięcy ukończone zostały ciekawe i ambitne realizacje. Do największych z nich należały: multimodalny obiekt Łódź Fabryczna, Dworzec PKP Bydgoszcz oraz Termy Warmińskie. Na każdym z tych obiektów w ramach kompleksowo przeprowadzonych prac instalacyjnych użyto produktów marki KLIMAT PRO.

3. Rozbudowa siedziby KLIMAT SOLEC
Ważnym punktem w historii firmy było także rozpoczęcie prac związanych z budową nowego biurowca. Zakończenie całego przedsięwzięcia planowane jest na listopad br. Wraz z oddaniem do użytku nowego obiektu, dotychczasowa powierzchnia biurowa KLIMAT SOLEC zwiększy się niemal trzykrotnie, osiągając łączną powierzchnię 1 400 m2.

4. Impreza Jubileuszowa
Niewątpliwie bardzo miłym akcentem minionego roku była Impreza Jubileuszowa zorganizowana dla długoletnich pracowników KLIMAT SOLEC. Zarząd Spółki oraz pracownicy z najdłuższym stażem pracy wraz z osobami towarzyszącymi wzięli udział w rozdaniu pamiątkowych dyplomów i wspólnej kolacji, a całość wieczoru uświetnił recital musicalowy. Wydarzenie to było wyrazem uznania i podziękowania pracownikom za ich zaangażowanie i trud włożony w rozwój firmy na przestrzeni 27 lat jej istnienia.

5. Działania CSR
W ramach praktykowania CSR jak co roku wspierane były działania rozwijające pasje i zainteresowania pracowników, m.in. firmową drużynę siatkówki, warsztaty mieszanych sztuk walk czy konkurs łowiecki. Pracownicy KLIMAT SOLEC brali również aktywny udział w branżowych imprezach sportowych, w tym regatach czy biegach przełajowych. Ponadto zgodnie z rokroczną już tradycją dla wszystkich osób zatrudnionych w KLIMAT SOLEC zorganizowany został konkurs fotograficzny. Wśród wszystkich nadesłanych zdjęć jury wyłoniło i nagrodziło 12 najlepszych autorskich prac. Wszystkie zwycięskie zdjęcia zostały wydane w formie kalendarza firmowego KLIMAT SOLEC na rok 2016.

Rok 2015 w wydaniu KLIMAT SOLEC upłynął niewątpliwie pod znakiem ważnych zmian i ciekawych wyzwań. Bogatsze doświadczenie i odniesione sukcesy to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy. Liczymy na to, że obecny rok okaże się dla firmy i jej pracowników równie owocny.