273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakiego producenta wybrac?

ja mam LG tylko taka starsza troszkę :)ale jest dobra ,i działa mi do tej pory dobrze

w firmie której pracuje od nie dawna też mamy ich klimatyzacje

Lg to solidna firma.

zgadzams ię z Tobą Lolku, lg robi porzadny sprzęt. A jesli chodzi o klimatyzacje, to bardzo dobry jest model Artcool i ładny do tego.

A co myślicie o ludziach którzy są nazywani "złota rączka" dobry fachowiec? Tak samo moim zdaniem jest z LG i każdym innym producentem który łapie się za wszytko, moim zdaniem najlepsze są urządzenia i producenci którzy tylko i wyłącznie nastwaiają się na klimatyzacje bądź inna branże w ktorej działają a nie na TV, radio, dvd, pralki zmywarki itd ciekawe kiedy LG zacznie produkować samochody?:):):) i jakiej będą jakości hahah

No to proszę zamontować i mi. Będę się przymierzał do kupna nie wiem czy to będzie LG ale nie powiem, że kusi ofertą.

zastanawiam się czemu akurat LG kusi... jeśli chodzi o jakość, to daleko im do Fujitsu czy Daikina. Jeśli chodzi o cenę, to np. ostatnio znalazłem taki klimatyzatorek ECO-CLIMA. Taniocha na podzespołach Sanyo - zaskakująco wysoka kultura pracy. Cicho i sprawnie. LG to takie coś po środku (jak g... po kotku).

Lg kusi gwarancją 24 miesięczną i wysokim jakościowo produktem, nie wiem dlaczego masz takie spostrzeżenia. Dla mnie LG wybija się ponad Fujitsu(Z Daikainem w praktyce nie miałem styczności, więc nie będę się wymądrzał na jego temat). Zamontowaliśmy(już jakiś czas tamu) klimatyzatory kasetonowe właśnie od LG. Każdy jest pod wrażeniem ów produktu, spełnia swoją rolę solidnie. Wysoka kultura pracy nikt nie skarży się na hałas nawet przy wyłączonym radiu. No i ciekawi mnie ile czasu spędzasz przy czyszczeniu klimatyzatorów i co ile taką czynność powtarzasz. Podsumowując LG jak dla mnie plasuje się w czołówce jeżeli chodzi ten typ sprzętu.

co to znaczy "kusi 24 miesięczną gwarancją"? Łaski nie robią, tyle to się należy rękojmi w.g. prawa. Fujitsu daje 60 miesięcy... Hałasu oczywiście też nie ma. A spróbowałeś kiedyś zamontować kaseton LG na 25 cm? Ile czasu spędzam przy czyszczeniu? Oficjalnie przegląd zajmuje mi ponad godzinę. Faktycznie jestem w stanie zrobić to w 20 - 30 min. Co ile taką czynność powtarzam? Zależy od warunków pracy i klienta. Są takie, które trzeba czyścić co 3 miesiące, ale są też takie co po 2 latach są jak nowe.

Nie będę negował że Fujitsu jest złe. Po prostu mi bardziej przypadł do gustu lg. Dali 24 miesięczną gwarancje ale ani razu z niej nie skorzystaliśmy i chyba to się liczy najbardziej. Akurat mówię o kasetonach ale z tego co wiem Artcoole tez odznaczają się bezawaryjnością jak kasetony. Ale muszę przyznać rację: "wszystko zleży od klienta" użytkowanie czyszczenie etc. wpływają na prace sprzętu. Jeżeli nie wiemy jak się z nim obchodzić zostawmy to profesjonalistom.

ale wy macie problemy lubisz fujitsu bierz fujitsu lubisz lg bierz lg różnic większych nie widzę w tych firmach.

dobra dobra jak to sie uklada kosztowo?

Ceny klimatyzacji są mniej więcej takie same, są różnice kosztowe ale zaprawdę niewielkie szczególnie miedzy Fuji a LG również jeżeli chodzi o jakość też będzie ciężko. Detal może zdecydować o zakupie sprzętu (nawet wygląd-Artcool) w tym przypadku.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.