273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakiego producenta wybrac?

niestety ja nie mam kasy na klimę ale z chęcią bym kupiła bo klima to dobra sprawa

no dobra sprawa klimatyzacja ja kupiłam sobie mieszkanie i też będziemy zakładać

no a ja uważam ze Lg to ok jest firma

NO SPOKO JEST WŁAŚNIE WIDZIAŁEM ICH KLIMĘ TA ARTCOOL JEST OK

LG jest ok, każdy kupuje co chce

każdy kupuje co chce. jedni np. Żywca, inni Guinnesa, a jeszcze inni piwo z Biedronki za 0,99 zł . i to ostatnie to jest właśnie LG...

no ja widzę że ty to chyba znawca jakiś ale raczej od tego piwa z biedronki hahah aczkolwiek nie ujmuje nic piwie z biedronki każdy kupuje i pije co chce ,każdy sam wybiera

... aczkolwiek nie ujmuje nic piwie z biedronki każdy kupuje i pije co chce ,każdy sam wybiera
a ja ujmuję. wolę coś dobrego. tak samo w innych rzeczach np. klimatyzacji. i dlatego LG mam w ... głębokim poważaniu

ja nie ujmuje bo nie pije takich trunków a ty widzę że tak bo twierdzisz że jest niedobre:)nie no żart ,ale powołam sie na twoje słowa "każdy kupuje co chce" i na tym może zakończę

a i dodam ,że dla jednych LG jest dobrą firmą a dla innych pewnie nie tak jak np. dla ciebie ale mamy taki wybór na rynku (tak jak i z alkoholem ),że każdy może wybrać co chce i za ile chce i sam oceni czy jest dobre czy nie

Zamontowałem około 200 sztuk LG i zdażało się że czasem się popsuł po roku ale to naprawdę były sporadyczne egzemplaże i bardziej przez zaniedbanie klienta niż przez to że marnie zrobiony a Fujitsu zamontowałem 10 sztuk i raczej nie chcę ich montować , nie to że są złe tylko dla montażu przefikane bo tak podokręcanych śrub to w życiu nie widziałem. Srubunki musiałem odkręcać przez przedłużenie klucza rurką :) ale nie wypowiem się jak z ich awaryjnością bo niedawno je montowałem i nie bedę się na ten temat wypowiadał , jak narazie działają :)

a ja zamontowałem około 100 Fujitsu i nie narzekam. nie zepsuł się żaden, parametry super, a co do montażu - może Ty słaby jesteś? ja odkręcam gołą ręką...

Raczej nie jestem taki słaby a co do sprawności to pisałem że od niedawna one chodzą ale tak jak pisałem wcześniej że zraziłem się trochę na tych mocno dokręcanych śrubach .Ale pomarudzić sobie mogę a jak klient wymaga i płaci to się montuję tak więc podsumowując nie twierdze że to zła marka.

ja nadal podtrzymuje swoje zdanie co do LG że jest to dobra firma

no ja pytałem jeszcze raz o te lg bo on montuje i powiedział że są w porządku, ludzie nie narzekają

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.