273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Jakiego producenta wybrac?

ja tam nie mam klimy ale kolega ma i zarazie nie narzeka na lg

oj tam takie przekomarzanie sie ta zła ta dobra ja mam lg ale może ktoś ma nie wiem np fujtsu wszyscy kupują taka jaka uważają za dobra i tyle tym temacie takie jest moje zdanie

dokładnie!! gosc ma rację. kupujesz sobie taką klimę na jaką cię stać.Tak jak z samochodem.Jednym podobają się Skody to kupują Skody. Innym Mercedesy i takie samochody kupują.Często jednak bywa że podobają się komuś Mercedesy ale ich nie kupują (kupują Skody) bo:
- ich nie stać na Merca
- stać ich, ale może wolą sobie kupić większe mieszkanie lub rozpocząć budowę domu.
Czyli jak to w życiu: każdy ma inne priorytety.
Jeśli nie wiesz jaką klimę zamontować to zadzwon do porządnego biura projektowego a tam uzyskasz fachową radę i logiczne uzasadnienie(a nie że te są dobre bo mój sąsiad ma taki i jak sie do niego pójdzie to chłodno Panie!!!). i to bezpłatnie, bo biura na poziomie to nie drobni ciułacze którzy za wszystko chcą wysępić kasę.

Jak najbardziej popieram dwie powyższe wypowiedzi ,wielkie brawa ,nie ma co gadać zła czy nie zła każdy decyduje sam ,a jak chcą sie wypowiadać to niech sie wypowiadają są fora właśnie po to żeby pisać ,tylko uważam że nie powinno sie krytykować nikogo za wybór którego dokonał w końcu to jego wybór a nie nasz, tak?

no i super zgadzam sie z wami ,ja mam kase kupiłem lg bo mi sie podobała i wszystko po za tym mi odpowiadało i jest spoko mam bo taka sobie wybrałem i już

ja sie zastanawiam nad klimą ,czy zakładać w ogóle ale jeśli sie zdecyduje to na pewno będzie to LG

Jakiego producenta wybrać wybór jest prosty LG

nie mam klimatyzacji ale mam ich lapka i jest ok,wiec myślę ze klima tez jest ok

Ja uważam, że z klimą jest podobnie jak z samochodem - kupujesz na co cię w danej chwili stać - albo polonez albo auto np. zachodnie, firma Lg nie powiem że jest zła - ale ich serwis i wiedza techniczna dealerów o klimatyzacji pozostawiają dużo do życzenia - jest to marka która robi dosłownie wszystko (niedługo może także rozrzutniki), może nieco lepiej niż np. optimum czy coś tam takiego, jeśli ktoś potrzebuje klimy i tylko klimy to warto wydać mniej i za kilka lat zmienić na lepsze - jeśli natomiast patrzy się na komfort oraz wykonanie detali i doświadczenie w branży to wybrałbym tylko markowe urządzenia czyli np. daikin, mitsubishi, carrier czy toshiba w wersji inverter.

Zapomniałem dodać, uruchamiałem jakiś czas temu 5 szt. klim LG w domu prywatnym z serii ART COOL (chyba mirror) - nie montowałem ich tylko rozruch - z 5 szt. w 4 nie działały tak jak trzeba wyświetlacze LCD (albo wcale nie świeciły, albo tylko niektóre znaki), telefon do dealera a ten na to, trzeba było przed uruchomieniem zdjąć folię ochronną z wyświetlacza ponieważ to je uszkadza (strasznie się uśmiałem, ale cóż), na szczęście firma montująca dostała nowe sprawne po jakimś czasie. Patrząc na to wszystko cieszyłem się że nie sprzedaję LG. Ciekawe co sobie pomyślał właściciel domu.

ja nadal przystaje przy LG

no ja nie wiem montuje klimę już parę lat i miedzy innymi LG no i nie mailem przypadku jakiś narzekań ,

każdy wybierze co chce , ja wybieram LG

Ja bym na Twoim miejscu nie stawiał na markę bo na dzień dzisiejszy wszystkie mają podobny % awaryjności.
Najlepszym rozwiązaniem jest kupno klimatyzatora od montera który je montuje.
Niektóży montują te tak zwane z wyższej pólki tylko dla tego że mają większy upust/zysk na tym.
Jak będziesz miał dobrego montera serwisanta nie będziesz miał problemów. Najlepiej od takiego co od kilkunastu lat montuje. Jeszcze weź serwis na 5 lat i masz spokuj.
A po 5 latach zmień na nowy bo wszystkie są z tych samych materiałów robione.

klimatyzacje mam od kumpla , jestem bardzo zadowolony, a kumpel montuje klimatyzacje już od ośmiu lat,ale nie będę promował jakiej firmy mam klimatyzacje

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.