273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Jakiego producenta wybrac?

dokładnie ja też bym stawiał na sprawdzone firmy ,kolega montuje LG i mówi że spoko wszystko jest ok i klijeńci nie narzekają

FUJITSU - najbardziej rozpoznawalna marka w Polsce.

ja montuje LG od 2 lat i nie miałem z nimi żadnego problemu

dokładnie kupujmy i montujmy coś na prawdę sprawdzonego widze że dużą popularnością cieszą sie LG

Wszyscy dobrze wiemy, że największą popularnością w roku 2007 cieszyły się urządzenia FUJITSU.

tak zgadzam sie ale z tego co widzę to w 2008 myślę że sie to zmieni bo LG cieszy sie w tej chwili duża popularnością

Kurwa gościu weź wykup reklame a nie w każdym wątku o klimatyzacji zachwalasz LG, tworzysz sztucznych użytkowników itd. Tak wam sprzedaż siadła, że takie chwyty już stosujecie?

tak zgadzam sie ale z tego co widzę to w 2008 myślę że sie to zmieni bo LG cieszy sie w tej chwili duża popularnością
przeczytaj na wątku "klimatyzatory? York? Jakie? ..."

tak zgadzam sie ale z tego co widzę to w 2008 myślę że sie to zmieni bo LG cieszy sie w tej chwili duża popularnością
Ten rok będzie należał jeszcze do Fujitsu. Ale może w 2009 roku kto inny wysunie się na czoło.

oj widzę że jakaś zagorzała dyskusja sie wywiązała na temat lg ale to tylko chyba na tym forum i nie wiem dla czego? i z tego co widzę nie tylko o lg tu sie pisze wiec chyba ktoś nie znosi tej firmy na tym forum? bo chodzę po rożnych forach i tam tez jest dużo pozytywów o lg i tam nikt sie tak nie gorączkuje ja myślę ze troszkę to przesada tak krytykować ludzi za ich wypowiedzi ,a tak na marginesie myślę ze Lg nie potrzebuje reklamy mamy taki wybór na rynku ze i tak każdy kupi co mu pasuje

to jest moja wypowiedz z innego wątku "zgadzam sie LG jest ok ,inne firmy również tylko teraz kwestia wyboru co każdy wybierze,to indywidualna decyzja " i tego sie trzymam i większość sie pewnie zgodzi i myślę że jak chcą ludzie pisać pozytywnie to niech piszą , mogą i negatywnie a i tak będzie każdy sam decydował co kupi i jakiej marki

kilma to ostateczne, więc najgorsze rozwiazanie. , A wiec i każdy producent klimy, to zła marka!nie uważam że klima to najgorsze rozwiązanie tym bardziej ze klimat sie u nas zmienił i są takie ukropy że otworzenie okien i tak nic nie daje wiec ja jestem jak najbardziej za klima

dokładnie klimatyzacja w naszym klimacie który oszalał! jest jak najbardziej potrzebna ,chyba że ktoś lubi sie kisić

NO NA PRAWDĘ KLIMAT SIE TAK ZMIENIA WEŹCIE NIE WIADOMO CZY JUŻ WIOSNA CZY ZIMA A CZASAMI JAK LATO,ALE KLIMA W DOMU TO OK

ja dlatego ze pogoda sie tak u nas zmieniała zastanawiam sie nad kupnem klimatyzatora bo nie bede znowu sie tak męczyć jak będzie gorąco

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.