273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Grill gazowy

ale nie jest do końca zdrowe rozwiązanie. Poza tym z grilla gazowego korzysta sie duzo prościej a jakość potraw jest jesli chodzi o smak taka sama. No i nano butle jak sie kupuję to juz w ogóle łatwizna

Nano jest idealna do grilla gazowego, lekka, poręczna i łatwo się wymienia. Co do innych zalet takiego grillowania to jest zdecydowanie zdrowiej! No i to wygoda.

Nano jest też bardzo łatwo dostępna, bez problemu można ją dostać na BP czy stacjach Moya, a tu macie link do wyszukiwarki punktów sprzedaży na nano.amerigas.pl

Do grilla najlepsza jest butla Nano, długo można ją używać, łatwo się zakłada i zdejmuje. Czuję się bezpiecznie używając jej.

Gdzie ją można kupić? ostatnio znaleźliśmy na promocji taki dość fajny grill gazowy i właśnie przymierzamy się do kupna butli, ale Nano jeszcze chyba nie wpadła mi w oko nigdzie... Jak ona wygląda?

Witam.
Jeśli nie ma różnych modeli NANO to np tak
nano amerigas - na ich stronie znajdziesz też niektóre punkty sprzedaży.
Tego typu burle jak również zawory przyłączeniowe powinny być od dostania na stacjach benzynowych, marketach, itp.
U mnie na wiosce, dokładnie to w Kłomnicach są sprzedawane butle NANO i "reduktory", jak będę się tankować to aż zobaczę czy to są te 8kg.

Tak, to te. Bez problemu reduktor do Nano mozna kupic na BP - ja dostałem od ręki. I tam zresztą wymieniam butlę

Wy już o grillowaniu! Nieźle! w sumie jakby pogoda utrzymała się taka jak w miniony weekend byłoby super! Ja się rozglądam za grillem gazowym na ten sezon i dobrze że tu wyczytałem o tej butli Nano - jak jest lekka to super.

Ten weekend ma być wyjątkowo ciepły, więc będzie można już zaczynać! My też mamy grill gazowy, ale o Nano pierwszy raz słyszę...

Nie słyszałeś? dobre są i łatwe w obsłudze, można znaleźć je na stacjach paliw często, tylko tych lepszych. Nano jest dobrej jakości

Świetne grille gazowe ma Broil King, warte uwagi są też te marki Activa i Landmann, a z tańszych Severin. Co do grilla elektrycznego, takiego do domu, to najlepsze ma chyba Tefal, ten grill tefal gc702d ma dość dobre opinie, sporą moc.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.