273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Gazowy grzejnik wody przepływowej - termet 0089.

Hey! Wszystko jest wyjaśnione w instrukcji serwisowej do G17-20. Jeżeli jej nie masz napisz na adres jotwuk(małpa)box43.pl to wyślę ci skany stron (ok. 3 MB)

witam map pewien problem z tym termetem w kabinie prysznicowej jest wszystko pieknie odpala bez problemy problem sie pojawia gdy odkrece ciepla wode w kuchni wtedy nie dziala czyli nie odpala i podobnie jest wkranie w lazience dodam ze cisnienie na moje oko nie jest za wysokie co moze byc przyczyna?

Wszystkie pytania włożył bym do jednego worka i spytał kiedy przy grzejniku był autoryzowany serwis bo to chyba jest największy problem tych urządzeń . Własnoręczne naprawianie ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie niemiłe wam życie?

No oczywiście nie powinno się grzebać przy instalacjach nie mając o nich pojęcia. Znacznie bezpieczniej jest wynająć fachowca. Gdzie znaleźć dobrego? Najlepiej szukać na www.dobryinstalator.pl

TO PRAWDA

Co jest przyczyną braku regulacji przepływu strumienia wody w piecyku Termeta G17-20, 0089. Mam problem, duży przepływ strumienia wody, brak reakcji na regulację pokrętłem, pokrętło obraca się prawidłowo, sprawdziłem po rozkręceniu zespołu wodnego. Mimo poszukiwań w Internecie nie znalazłem odpowiedzi, często są informacje błędne, wskazują na brak wiedzy z tego zakresu. Trudno o prawdziwie fachową poradę. Z góry dziękuję za pomoc.

przeczytalem opinie na temat usterek w piecyku termet i doszedlem do wniosku ze to jest zwyczajny BUBEL SZAJS NA KTORY JESTESMY ZDANI KUPUJAC TYLKONA SIEBIE BO JAK POLSKA DLUGA I SZEROKA NIE MA FACHOWCA KTORY BY TO CUDO POLSKIEJ TWCHNIKI NAPRAWIL .JESTEM NIESZCZESLIWYM POSIADACZEM TEGO WYNALAZKU I OSOBISCIE ODDAM ZA DARMO PANOM ZLOTA MYSL KORZY OPRACOWALI TA KONSTRUKCJE .WCZESNIEJ MIALEM PIECYK GDZIE WSZYSTKO BYLO PROSTE I POTRAFILEM SAM NAPRAWIC A CZESCI NOWE BYLY DOSTEPNE W SKLEPIE SPECJALISTYCZNYM .TERAZ NAPCHANO ELEKTRONIKI A JEDEN Z SZCZESLIWIEC Z FORUM ZALECA WYMIANE MEMBRANY CO 6DO12MIESIECY TO JEST CHORE STARY PIECYK JAK ROYS ROYS DZIALAL KILKANASCIE LAT TEN TO TYLKO KUPA ZLOMU Z KTORYM SZCZESLIWSCY POZOSTAJA SAMI JASLI FIMA DBA O SWOJA OPINIE TO POWINNA W MIEJSCOWOSCI GDZIE JEST SKLEP ZADBAC ABY BYL SERWISANT BO TO NIE TELEWIZOR TYLKO GAZ I CO TO BYLE KTO NIE MOZE PODLACZYC ALE ZNAJAC ZYCIE JAK ZA KOMUNY PO ODEJSCIU OD KASY NIE UWZGLEDNIA SIE REKLAMACJI POZDRAWIAM WSZYSTKICH CO UWIERZYLI I PIENIADZE PRZEZ PUSCILI KUPUJAC WSPANIALA MYSL NASZEJ RODZIMEJ PRODUKCJI

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.