281
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

brak wentylacji

Poświęciłam Panu i tak za durzo czsu. Widze iż ma pan problemy z poprawnym interpretowaniem tekstu ( zrozumieniem tekstu) polecam 1 klase podstawówki PANIE M G R .Przykro czytać posty od ludzi kt. sami siebie pogrąrzają,nietety jak wczesniej napisłam argumenty i jeszcze raz argumenty. PS. Niezawracaj powarznym ludziom głowy.

Nadal cię nie mogę zrozumieć - pisz poprawnie,

Napisać do Pana Ministra, że wentylacja działa zgodnie z grawitacją! To jest poprawne! Jeśli poprawne jest twierdzenie, że Tlenek węgla wydzielają ludzie, to tylko w odniesieniu do "geniusze budowlani" i do czasu aż powstanie ich samozapłon. Najlepiej jednak, aby taki pomyślał proekologicznie o przerobieniu swojego samochodu na ten holtzgaz. Rurka w fotelu samochodu z podłączeniem do karburatora. Stachu mój imienniku uciekaj od rad takich fachowców, oni nie tylko nie umieją pisać, ale ty zwariujesz pod koniec fachowej dyskusji! Oni naprawdę nie słyszeli nawet o Prawie Newtona! Ale polecam Ci PN EN 13 779: sierpnia 2007 r. Mechaniczna z odzyskiem ciepła! Szybko! Bez tego topimy lodowce wietrząc szkoły! Powinieneś wiedzieć że grawitacja w kominie jest kapryśna: zależy od pory roku, wiatru, a ponad to nikt i tak nie projektuje komina do wentylacji w lecie. A w tej normie stoi jak wół: o PM 10 i o CO2< 800 ppm! Pisownia "Wół" jest też inna (wołowina jest teraz w dobrej cenie i nikogo nie obrażę)niż budowlana i używam wół, aby nie obrażać ani osła ani barana porównaniem do umysłu uprawnionych speców od wentylacji grawitacyjnej!

http://www.sobieradek.pl/standard/shop/9---Wentylacja.html
Dobry sklep. Sprawdzeni dostawcy i dostępne ceny.
POLECAM

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.