265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

agregaty

poszukuję adresów firm,lub szrotów w niemczech z używanymi agergatami,komorami chłodniczymi ogólnie ze sprzętem chłodniczym.

poszukuję adresów firm,lub szrotów w niemczech z używanymi agergatami,komorami chłodniczymi ogólnie ze sprzętem chłodniczym.

Moge polecić Ci sprawdzony agregator prądotwórczy Kruzer. U mnie kolejny rok sie przydaję w dość niespodziewanych momentach

Mam kruzera , nie kosztował jakoś specjalnie dużo a pracuje cicho i niezawodnie a musi sie narobić w mojej firmie.

Racja, Kruzer to dobry wybór. Zresztą znani są z jakości swoich urządzeń, znam też ich motopompy, bo sąsiad kiedyś mi pożyczał do wypompowania wody z piwnicy. W porządku działała, sprawnie sobie poradziła

Prowadzę warsztat i czasem taki mobilny sprzet się przydaje, kupiłem Kruzera i jest ok, cenowo spoko, pracuje nawet nie jakoś specjalnie głośno

Jaką moc agregatu wybrać jesli tego typu sprzęt ma właśnie słuzyć codziennie np w pracy w warsztacie? Gdzies znajde info w tym temacie?

radzę skorzystać ze strony firmy Kruzer, jak dobrać agregat lub po prostu tam zadzwonić, konsultanci udzielają bardzo fachowej pomocy

ja polecam skontaktować się z jakimś przedstawicielem, wiadomo, że będzie chciał sprzedać swój, ale czasem warto posłuchać co mają do powiedzenia i na co zwrócić uwagę przy wyborze.
Firma Kruzer
reszty sam szukaj

Tak zrobiłem kiedy szukałem, najpierw przewertowałem cały internet i wiadomo opinie różne, aż w końcu zadzwoniłem, dogadałem się i stoi w garażu Kruzer

I słuszne bo Kruzer to i dobra jakość ale też korzystna cena

Czy stacjonarnie nie dostanę Kruzera?

ja osobiście zamawiałem na ich stronie, nie wiem czy można stacjonarnie... pewnie gdzieś na internecie znajdziesz sklepy gdzie sprzedają kruzery, ale polecam też ich sklep internetowy - przywozi przedstawiciel i od razu tłumaczy wszystko

obojętnie gdzie kupisz, moim zdaniem to dobry wybór, popytaj też profesjonalistów, ale myślę, że będą mogli również kruzera polecić

Mam agragat tej firmy ten model Kruzer TH 3900 i jestem bardzo zadowolony, a nie powiem używam go często

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.