273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

VTS - Ventus - nowa automatyka opinie ?

ten HECON to jedna wielka ściema, sprzedaje takie urządzenie też firma z Łodzi, kupuję od nich to już z rok, a HEcon to plagiat, nawet bebechy te same

Climavera, jeżeli nie wierzysz, że można zrobić taniej to wejdź na stronę producenta HECONa i zadzwoń
porównuj te dwie firmy, ta sama klasa i te same doświadczenie, na bank.

a o co chodzi? CLIMAVERA?

nie mogę spać, jutro rano do roboty, to przynajmniej sie pośmieję, co tu jest napisane!!!

podsumowanie,
po zapoznaniu się z tymi sterownikami jedna uwaga, myślę, że Hecon to nie sterownik równie dobrze wystarczy wziąć zwykły termostat pomieszczeniowy i bedzie taniej - a ich w brud na rynku

HECON to ciekawe rozwiazanie dla bardzo prostych ukladow, ale porownanie go do swobodnie programowalnego sterownika SIEMENSA swiadczy o kompletnym barku znajomosci algorytmow sterowania central.
Climavera ma racje - nie ma tanszego rozwiazania na rynku o mozliwosciach i funkcjonalnosci nowej automatyki VTS. Jezeli ktos znajdzie to prosze o informacje, ale uwaga!!! nie kompromitujecie sie tak jak Żołnierz i nie przesyłajcie informacji na temat układów bazujących na termostatach :)

zadzwoniłem do Hecona, oni sami nie wiedzą co sprzedają!!!
VTS przynajmniej ma wyszkolonych handlowców!!!

A ile kosztuje ta automatyka VTS np. do centrali Naw + Wyc z wymiennikiem krzyżowym i nagrzewnicą wodną, skoro padaja posty że jest ona taka tania :-O

Szanowni Państwo! Piszę w imieniu producenta HECONa. Pojawiły się informacje, że HECON to plagiat, ściema itp. Domyślamy się kto jest autorem tych informacji i mamy nadzieję, że większość uczestników tego forum nie miało problemu aby zorientować się, iż jest to atak konkurencji. My nie mamy zamiaru zniżać się do ich poziomu i nie będziemy prowadzić polemiki w takiej formie. Jesteśmy otwarci na rzetelne uwagi a wrazie dalszego pojawiania się kłamstw i oszczerstw zwrócimy się do administratora o udostępnienie IP i podejmiemy odpowiedni kroki prawne.
Pozdrawiam

troszkę roześmiałem się po tym ostatnim poście. Kroki prawne? A co im zrobicie? przyjdzie dzielnicowy i pogrozi paluszkiem?Sorki za posta nie związanego z tematem ;-)

Dziwnie zaczyna się dziać na forum wentylacja. Pamiętam jeszcze czasy, gdzie z każdego wątku forum można było dużo skorzystać z doświadczenia zawodowego uczestników, a co teraz mamy ? Większość z uczestników to albo krzykacze, albo intryganci którzy publicznie próbują załatwić osobiste urazy, tak jak Jeremy. Skoro kupujesz w Łodzi coś w rodzaju HECON’a to podaj adres firmy, a nie zajmuj się bajkopisarstwem. Romin też uprawia podobny proceder i piszę, że dzwonił do HECON’a . No oczywiście, że nie mogłeś uzyskać wyczerpującej informacji skoro rozmawiałeś z urządzeniem, a nie z ludźmi z firmy CONEL - producent HECON’a. I na koniec jeszcze jedno wyjaśnienie, nie było moim celem proponować zamiany sterowania VTS’u, sterowaniem opartym na HECON’ie. Ignorantem nie jestem.

Sterownik jest OK. Programowanie z HMI advanced lub z "SaphirScope". Do tego panel sterujący Basic wyniesiony do 50m. Jeśli to forum jest wymianą doświadczeń technicznych to pytajcie. W bzdurną polemikę się nie wdaję. Na konkretne pytania w miarę możliwości chętnie odpowiem.

Domyślam się, ze bardziej pasuje do tarcia chrzanu ale i tak ci to napiszę:
Chciałbym być Twym Aniołem
Obejmować Cię wciąż skrzydłem
I strzec każdego twego kroku
I wciąż być przy Tobie i nigdy z boku
Chciałbym łzy płynące Ci powoli,
W każdej chwili samotności, ocierać dowoli
I móc bezgłośnie rozmawiać z Tobą wiele
I pilnować by prawdziwi byli Twoi przyjaciele
Przed każdym dniem rozpoczęcia
Miałabyś już zaplanowane przeze mnie zajęcia
Budziłabyś się zawsze rześka i wyspana
Rozpamiętywała piękne, nocne sny
Od rana w podarku ode mnie uśmiech na twarzy
W oczach niesamowity blask się żarzy
Dzień za dniem przemijałby nam wspólnie
Nigdy nie czułabyś się samotnie
Nocami składałbym na twych ustach pocałunek
(Najmilszy Jak dla mnie byłby ten podarunek)
potem szeptałbym słowa kołysanki
i pilnowałbym by najlepsze sny Ciebie się imały
i by Twoje puzzle poprawnie się układały...
Chciałbym być Aniołem- Stróżem twym
Bo tylko wtedy zamieszkałbym w sercu twym...
tak tylko pozdrawiam...
Ł.
. . . . . . . . . . *. . . . . . . ** *
. . . . . . . . . . . . . ***. . *. *****
. . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . *
. . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . *
. . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ******
. . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . **
. . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *
. . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . *
. . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . *
. . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . *
. . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *******. **
. . *******. . . . . . . . . . **
. . . *******. . . . . . . . . *
. . . . ******. . . . . . . . . * *
. . . . . ***. . . *. . . . . . . **
. . . . . . . . . . . . . *. . . *
. . . . . . . . . ****. *. . . *
. . . . . . . ******. . *. . *
. . . . . . *******. . . *.
. . . . . . *****. . . . . . *
. . . . . . **. . . . . . . . . *
. . . . . . . *. . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . *. *
. . . . . . . . . . . . . . . .**
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *
. . . . . . . . . . . . . . . . *

ten post powyzej jest wspaniały ! też nie na temat, ale ogólnie
ja tez mam parę słów. Forum jest po to aby każdy mógł m.in wypowiedzić swoje złe lub dobre opinie, i nikt nikomu tego nie zabroni - mamy wolny rynek
Zgadzam się z CLIMAVERĄ, dzielnicowy to "DOBRY POMYSŁ", ponad pół tego forum by odwiedził, jak każdy by chciał wyciągać kroki prawne. Chyba jedna z tych firm bardzo się przejeła lub nie potrafi przyjmować krytyki.
Ludzie jeśli uważacie, że sprzedajecie dobry produkt to miejcie godność i nie wygupiajcie się z biciem piany, no chyba że nie wierzycie, że jest dobry, bo na atak odpowiadacie atakiem - prosta zasada.
Na naszą firmę już tyle rzyczy nagadano - pozytywnych i negatywnych, i co? czy coś się stało? wyciągneliśmy wnioski i pracujemy dalej.Powodzenia wszystkim na tym forum

Witam wszystkich. Pierwszy raz jestem na tym forum i bardzo mnie dziwi fakt, iż na tak proste pytanie zaledwie jedna może dwie osoby próbowały się krótko i treściwie wypowiedzieć. A pozostali - co to za towarzystwo? Też chciałem zadać pytanie na temat automatyki i sterowania do central wentylacyjnych, ale już zrezygnowałem.
Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.