273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Poważny problem w łazience

my rozwiązujemy w ten sposób, że po kontroli rocznej wydajemy odpłatnie na żądanie użytkownika lokalu opinie na temat pionu wentylacyjnego, gdzie są zamontowane niezgodnie z warunkami technicznymi wentylatorki, pochłaniacze lub okapy z wentylatorkami i tą opinią należy dołączyć do pisemnej skargi złożonej na dziennik w sekretariacie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
www.kkp.pop.pl

PINB szkolono, aby nic nie robili! Bo inaczej 99% budów trzeba by zamknąć i odebrać dyplomy. A tak niech się lokatorzy martwią! Tylko lekarze się cieszą ilu będzie z tego pacjentów.

wiem co to wentylator w łazience,mało tego że zapachy,ale jeszcze ten szum ciąglej pracy,tego urządzenia.Jak się ma coś takiego pod sobą,nad sobą, to w każdej chwili to slyczać.A już w nocy to normalnie,to budzi to ze snu,jak ten wentylator siedzi caly,w kanale,to jak ma nie szumieć.Ale jak się jest elektryczkiem pstryczkiem,chce się nowości, a nie stać na dom to umila się ludziom życie w blokowiskach.Najlepiej jak ci dają smrody swoje to ty im puszczaj,swoje.Chamstwem na chamstwo.Najlepsze by było żeby ci wszyscy ktorym tak przeszkadzają zapachy lub wilgoć ich mieszkań,zrobili sobie wywiewy,swoimi wlasnymi oknami,przez caly dzień,Wtedy będą mieć ciągle swieże powietrze,

masz racje,bo mam ten sam problem u siebie w bloku,z lokatorem ktory mi umila życie swoimi zapachami,co mam zrobić,slychać,to urządzenie,jak by chodził,jakiś stary nie naoliwiony,silnik,nie wiem do czego można to porównać,coś okropnego,/nikomu nie życzę/Jeszcze lepiej,jak o 23ej,włączy ci cymbal wiertarkę udarową,bo przyjechal z zagranicy,i chce coś nowego zainstalować.Czy jest na takich kara.Co mi poradzicie na te wentylatory,czy w blokowiskach można ich bez karnie montować.Wiem że u mnie jest przewod kominowy w pionie podwojny,a lokatorow na pietrze jest 56rodzin.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.