273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

My jesteśmy tu, gdzie byliśmy, oni tam, gdzie ZOMO

Mamy tutaj dosyć duża grupę forumowiczów , którzy jak tylko widza post pana (TB) lub mój, dostają alergii.
I nawet jak treść jest ważna, szukają pretekstu aby napisać jakiś paszkwil.

Panowie nie doceniają wpływu wentylacji na społeczeństwo? A za co osiedler Chrobry zostało wyróżnione w konkursie X lecia? Tylko za brak ław kominiarskich i projekty osiedla z gwarancją na 2 lata. Panowie dostarczją mi też zapału do wprowadzenia Prawa Newtona do budownictwa opierając się wciąż na Prawie budowlanym i na jedynie słusznej PN, która oddaje ideę antygrawitacji. Czyż nie pora zacząć się śmiać z takiego prawa? Kominiarz przyszedł na odbiór w lipcu i ustanowił spółdzielnię. Możeże cała spółdzielczość oparta jest o niedotlenienie mózgu? Panowie nie rozumieją, że większość urzędników i politykó nikt nie dba o BHPi bez rubryki Humoru nie da się tego zmienić. Dziękuję więc za gościnę. Myślę że należy zrównać prawa polityków z robolami. Bo może gdyby byli spawaczami, to mieli by lontrolę S CO2. Ale nurtuje mnie problem skąd wziąść powietrze dla spawacza gdy dla tego powietrza wewnątrz obowiązują NDS, a dla powietrza atmosferycznego nie ( według polskich przepisów. Niedawno było inaczej! Więc tylko Kodeks Hammurabiego polecam na poważnie.

s-MARC - PISALIŚMY TUTAJ O KACZORACH....i innych zbieżnych sprawach
WRÓC DO TEGO TEMATU jeśli możesz. Wytłumacz nam jak wpływ zawyżonego CO wpływa na głowę Kaczora i jego czyny.

Faktycznie jeżeli to co się dzieje nie jest spowodowane wysokim CO2, to może Wally ma rację.. zostaje CO! ZAWSZE SZYBKIE I SKUTECZNE!

Kaczory są już tak otumanione swoimi i innymi gazami, że mamy po prostu cyrk.

Pan w otumanienie nie wierzy, działania są przejrzyste.
1) nawet w najgorszej koalicji obsadzić Bank centralny (potem nie do ruszenia) Trybunał Konstytucyjny, i spółki SP( z umowami "nie do ruszenia")
2) Rozwiązać sejm i nowe wybory.
3) wygrywa PO nawet z 51% nic nie może zrobić z obstrukcyjną postawą Prezedenta RP, Banku Centralnego, Trybunału...itd.
4) Wielka PLAMA PO nowe wybory i somodzielne rządy bez Lepperów, Giertychów...

Jasno i klarownie można sobie uzmysłowić o co w tym biznesie chodzi jak przy każdej wypowiedzi polityków, ich wypowiadane słowo "Polska" zamienisz na "Partia"

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.