273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

KONFRONTACJA - Robert kontra Pan T.Brzęczkowski

....choć różne wyobrażenie :)

No to jak będzie... Temat rozrósł się do kilkudziesięciu wpisów, a do konfrontacji nie jesteśmy nawet kawałek bliżej...
Męska decyzja - konfrontacja u Roberta, czy u T.B.? - niech ktoś zadecyduje i jazda, koniec z tym internetowym chrzanieniem bo to do niczego nie doprowadzi!!!

po naszym zaproszeniu TB był na drugi dzień, muszę też przyznać, że byliśmy wcześniej parę razy u niego.
a wynik? izolacja - ocieplanie niecentralne - a centralne jest raczej przesądzony. choć Robert nie rozumie czym to się różni. Czy silnik gaźnikowy może być lepszy od tego z wielopunktowym wtryskiem?

Konfrontację zaproponowałem, miejsce również - u mnie, termin do ustalenia. Jak dotąd wpisów dotyczących chętnych jakoś nie widzę Jacku ...więc proszę o oficjalne zgłoszenie + adres email :)
Kufel... z Panem polemiki już prowadzić nie będę, wymysłów Pana T.B. nikt na tym forum nie rozumie za wyjątkiem Pana. Zapraszam więc na konfrontację.

Konfrontację zaproponowałem, miejsce również - u mnie, termin do ustalenia. Jak dotąd wpisów dotyczących chętnych jakoś nie widzę Jacku ...więc proszę o oficjalne zgłoszenie + adres email :)
Kufel... z Panem polemiki już prowadzić nie będę, wymysłów Pana T.B. nikt na tym forum nie rozumie za wyjątkiem Pana. Zapraszam więc na konfrontację - uwagi j/w.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.