273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Opinia

Jestem tu gościem dzis pierwszy raz, bo chciałem sie troszke dowiedzieć na tematach wentylacji, ale widze ,że przeważa tu nieograniczone hamstwo i głupota, brak szacunku dla innych -takich ludzi jak Pan Robert , którzy nie szanują zdania innych, lub nie potrafią sie grzecznie odnieść i wypowiedziec co do tematu i ludzi na forum. / nie mówiąc o jego calkowitym braku wiedzy w temacie- same mądrości, nic rzeczowego./Czy jest tu jakiś moderator?? by takich hamskich forumowiczów i wypowiedzi było mniej?. Pozdrawiam L.

No niestety na forach branżowych wypowiadaja sie najczęściej sami "Fachowcy" i stad sie bierze hamstwo i głupota. Popieram kolegę L. Panowie wiecej ogłady !!!!! Czasami warto się podielić wiedzą tj. uświadomić społeczeństwo czym jest wentylacja i dlaczego jest niezbędna w naszych domach mieszkaniach biurach itp. Klient uswiadomiony nie pójdzie do castoramy obi itp tylko trafi do nas - do biur projektowych, mistrzów kominiarskich, firm montażowych itd i wszystkim nam się to opłaci. Pozdrawiam.

Jasiu! Jasiu no jak piszesz chamstwu?? No może i....
Sam napisał, sam sobie odpowiedział... No chyba, że jest w Polsce ( w co osobiście nie wierzę) uświadamiaczy społeczeństwa co piszą "hamstwo"

Na tym forum admin nigdy nie wiedział od czego on jest. Choć mam przypuszczenie że niegodne zachowania poprostu admina cieszyły.

Za błedy oczywiście bardzo przepraszam, ale jeden błąd myśle ze mi darujecie.

Jestem za podzieleniem się szybko wiedzą...za pomocą lewatywy...
Podziel się wiedzą z akustyki ha ha....

Panie spostrzegawczy co to miało być ? Czy to jakaś forma kloacznego żartu ? , a może sposób postrzegania przez Pana rzeczywistości ?

Oczywiście że ma Pan rację...jako człowiek nieinteligentny nie jestem w stanie przekazać laikowi całej skromnej wiedzy jaką zgromadziłem przez lata za pomocą forum.I dlatego moje miejsce jest na smietniku historii.
p.s.Jak chce się zdobyć wiedzę zamiast ( jako L aik ) czytać wypociny moje i innych wystarczy się udac do firmy instalacyjnej i uzyskać poradę.Forum może Jaśnie Panie ewentualnie nauczyć Pana o co może Pan spytać ale rozwiązać problem na odległość...może szczera,wspólna modlitwa w intencji rozwiązania problemu...Nie zaszkodzi a nuż pomoze.

Szanowny Panie Spostrzegawaczy.
Oczywiście zrozumiałem Pana przekaz jeśli chodzi treść merytoryczną. Do tego nie trzeba być szczególnie inteligentnym. Chciałem tylko w sposób jasny zwrócić uwagę że propozycja zrobienia lewatywy jeśli nie jest się lekarzem i nie ma uzasadnionego wskazania medycznego jest oznaką chamstwa lub dewiacji. Jeśli chodzi o modlitwę to ma Pan rację są dwie rzeczy nie mające granic głupota ludzka i miłosierdzie Boże. Na głupotę nie mamy niestety wpływu została nam modlitwa.

Proszę w takim razie o modlitwę w mojej intencji.Może się zmienię i jak Kaszpirowski za pomocą ekranu będę rozwiązywał TECHNICZNE problemy w drugim końcu kraju zamiast pisać głupoty.

panie spostrzegawczy nie bądz taki hop do góry.
- zabawne prawda? Pana slowa.

Hop do góry ...juz no wie Pan.Żeby od razu wysyłac mnie do nieba? To tylko forum.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.