1 stycznia 2019 r. stanowisko Prezesa Zarządu Robert Bosch w Polsce obejmie pan Rafał Rudziński. Dotychczasowa Prezes Zarządu Robert Bosch w Polsce, pani Krystyna Boczkowska, z dniem 31 stycznia 2019 r. kończy pracę po 26 latach budowania sukcesu lokalnej organizacji Bosch w Polsce.

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce

Pan Rafał Rudziński przez ostatnie 14 lat kariery zawodowej był związany z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, gdzie od roku 2005 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży, a w 2008 r. został mianowany na stanowisko Członka Zarządu. W zakresie jego odpowiedzialności znajdowały się obszary: sprzedaży, marketingu, serwisu fabrycznego oraz do 2017 r. również logistyki. Podczas jego pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego spółka objęła pozycję lidera polskiego rynku AGD.

Wcześniej, w latach 1996-2000, pan Rafał Rudziński pracował w firmie Robert Bosch w pionie Elektronarzędzia, jako Kierownik działu Skil Power Tools. W latach 2000-2004 pracował w firmie Miele na stanowisku Dyrektora Sprzedaży. Nowy Prezes Zarządu jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, w obszarze Zarządzania i Marketingu.

 

Dowiedz się więcej

 

Źródło: Grupa Bosch