273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

ty po prostu jesteś zgryźliwy:-)
No co ty, jak na to wpadlas?

haha , drogą dedukcji, a tak na marginesie czy ty miałeś kiedyś klimatyzacje LG że ją krytykujesz ,bo wiesz ja miałam już LG ,w dawnym domu rodzinnym a teraz kupiłam swoje mieszkanko i właśnie LG będę montować,bo po prostu jak dla mnie to sprawdzona klimatyzacja akurat tej firmy

Dzisiaj chciałem kupić LG i co?? zapisy są!!! dopiero na grudzień bedzie do odbioru. Ponoć fabryka nie wyrabia z produkcją...i każdy może kupić maksymalnie jednego splita :(

no co ty ,nie powiesz ,zainteresowało mnie to co napisałeś wnioskuje że w jakimś innym wymiarze mieszkasz :-) wiec tylko współczucia

ty diki niezły jesteś ale ,zgadzam sie z twoja wypowiedzią :):)

LG to dobra firma i nie tylko robi dobra klimatyzacje ale również telewizory czy notebooki,takie jest moje zdanie na temat tej firmy

tak masz racje, popieram robi dobra klimę i nie tylko ,a ta nowa seria telewizorów skarlet widzieliście jakie cacka

ty chyba dobrego telewizora nie widziałeś... klimy też nie. ale jeden lubi ładne dziewczyny, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą ;)

Ale żeś pojechał kk") Na marginesie to im ładniej jest towar opakowany tym większy szajs jest w środku (oczywiście z wyjątkami):)

tak zgadzam sie ale myślę ze LG jest tym wyjątkiem ,no oczywiście nie tylko

popieram:)

znajomi kupili klimatyzacje LG ,sa zadowoleni

jedni są zadowoleni inni nie i tak już jest

ja np.mam w biurze i jestem zadowolony

no i super ze macie w biurze u nas tez by sie przydała

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.