10-11 września 2019 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się spotkanie branży OZE z Polski i nie tylko. Warszwskie Centrum EXPO XXI będzie miejscem kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!

Kolejna edycja targów RE-energy!

Celem targów jest prezentacja oferty wystawców, konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony Organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i wybierania innowacyjnych rozwiązań.

Dwa dni targowe to czas wypełniony konferencjami, także tymi o zasięgu międzynarodowym, omawiającymi istotne dla rynku OZE tematy. Targi RE-energy mają za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej to proste działania, a w efekcie opłacalne.

Wydarzenia towarzyszące targom będą dotyczyły najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne, technologie mobilne, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.

Strefa Networkingu Biznesowego to miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, szukających fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej stworzymy również Strefę TermoEXPO. Jest ona skierowana do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu umożliwia dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz daje szansę na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.

Do udziału w planowej strefie zapraszamy:

  • producentów i dystrybutorów: inteligentnych systemów grzewczych (pompa ciepła, kotłów, kotłowni, nagrzewnic gazowych, grzejników, instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych), systemów izolacyjnych, energooszczędnej stolarki otworowej, pokryć, konstrukcji i akcesoriów dachowych,
  • firmy związane z budownictwem energooszczędnym, pasywnym, zeroenergetycznym i dodatnio energetycznym,
  • producentów i dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych,
  • producentów systemów oszczędzania i kumulowania energii, systemów zdalnego nadzoru i kontroling oraz optymalizacji zużycia energii.

Organizator planuje także wręczenie nagród RE-energy w takich kategoriach, jak osobowość branży, innowacyjna technologia, innowacyjny produkt czy też najładniejsze stoisko.

Organizatorzy RE-energy zapraszają do współpracy media branżowe, stowarzyszenia i instytucje, które są zainteresowane wspieraniem rozwoju OZE w Polsce.

 

Dowiedz się więcej