273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

no i super ze macie w biurze u nas tez by sie przydała
Ja mam w biurze klimatyzator GREE, który działa bez zarzutu. W sąsiednim pomieszczeniu jest serwerownia z klimatyzatorem LG, który co chwilę się psuje. O mało nie padły nam serwery jak temperatura wzrosła do 50°C.

A to ciekawe, bo w mojej firmie zamontowalismy klimatyzatory lg i działaja juz od jakiegoś czasu bez zarzutów.

Mozesz mi napisać jaki macie model tej klimatyzacji?

Artcool lg. Porządna klima.

ale ona chyba cos sporo kosztuje. ?

Zapewne je sprzedajesz i znalazłeś sposób na darmową reklamę. Napewno nie jest to problem techniczny i ten temat nie powinien się tutaj znaleźć.

a ja mam takie pytanie, czy ta klimatyzacja byłaby odpowiednia do sali konferencyjnej, która ma ok 30 m2?

Jasne, że będzie odpowiednia. Ja tez niedawno zamawiłam do swojej firmy tę klime.

a ja mam takie pytanie, czy ta klimatyzacja byłaby odpowiednia do sali konferencyjnej, która ma ok 30 m2?
jaka klimatyzacja?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.