273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

LG to sprzęciorek który cię nigdy nie zawiedzie
Taki anonim "ja" to się na niczym nie zna, to i skąd miałby się i na tym znać.
Dobra rada dla was wszystkich - bracia i siostry nie czytajcie go, szkoda czasu
LG to sprzęt z przyszłej epoki. Na LG nie każdy się może poznać. LG to kosmos, to elegancja w połączeniu z precyzją, to cisza, komfort, każdemu wg potrzeb. LG na każdą kieszeń.

o jaka ładna wypowiedz o lg (zgadzam sie z nią) ale ludzie maja prawo pisać co chcą wiec taki "Ja" niech tez pisze,a co hahah

Swoimi wypowiedziami tylko potwierdzacie, że miał rację.

ja mam lg zamontowana klimę ale nie art coola i działa mi ok

Yep. A swinie lataja.

nie wiem czy latają ale i tak uważam ze mam ok klimę,a mam ja już 1,6 roku,a twoje podteksty są na niskim poziomie z tego co zauważyłem przeglądając forum

zgadzam sie z tobą ,"gościu"też tak uważam

no powiem że no niezła maja klime jeszcze teraz maja te sprezarki inwertorowe wiec no niezle ,ja sam kilmy nie posiadam bo nie mam swojego mieszkanai

sprężarki inwerterowe montuje też np. Haier, ale jak ktoś mi powie, że to dobra firma, to ...

ja nie wiem co to za firma Haier,chce kupic klimatyzator i kupuje LG bo to wiem co za firma i ma dobre klimatyzatory bo mam ich klimatyzatory w firmie i działają dobrze

Ja też kupuje tylko LG, LG jest najlepsze, najfajniejsze, najładniejsze, najcichsze, najekonomiczniejsze, i co tam jeszcze chcecie naj!!! LG Rulez, LG Pany i LG hip hip hurraaa!!! Niech nam żyje i działa po wsze czasy!!!! LUDZIEEEEEEEEEE kupujta LG bo tylko LG zrobi wam taką klimę w biurze/domu/mieszkaniu że każda inna może się schować.

Polakom gratulujemy LG!!
Takie rzeczy to tylko w LG!!

Lululudzieeee!!!! Zwariowałem!! LG rozdaję!!Komu LG?? komu??

jak by rozdawali to ja bardzo chętnie bym wzięła ,bo chce kupić ,właśnie LG ,a konkretnie art coola ,ale ty nie wiesz czy będą rozdawca czy nie ,ty po prostu jesteś zgryźliwy:-)

Kupuj szybko bo ida jak woda!!!!!!!!!! Mowie ci!!! Wczoraj widzialem z 20 osób na mieście jak tachali na plecach prosto z Castoramy!!! Leć szybko do sklepu bo wykupią wszystkie i nic dla ciebie nie zostanie, takie mają wzięcie!!!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.