273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Wełna mineralna z surowców wtórnych

Witam!
Bardzo dawno nie przeglądałem nic ze swoich tematów a zima minęła!
W domku ciepło utrzymywało się bardzo dobrze i długo mimo dość cienkiej warstwy wełny jakiej użyłem!
Przeczytałem na innym forum, że jest promocja Knaufa i co 10 rolka Knaufa jest gratis..
Szkoda, że ja się na to nie załapałem :(

Norek dzięki za wrzucenie info o tej promocji. Ja jest w trakcie ocieplania poddasza i właśnie mam zamiar kupić wełnę Knaufa. Mam pytanie do ciebie skoro masz ją położoną u siebie- czy rzeczywiście jest mniej pyląca przy montażu?

Knauf robi bardzo dobrą wełnę ociepleniową. Nie jest to zwykła wełna mineralna, ale wełna produkowana w technologi ECOSE. wielki plus za innowacje.

czy ktos wie gdzie mogę znaleźć promocje tych darmowych rolek Knaufa ?

Kupony można uzyskać na stronie akcjaekoszkola.pl
Ja już zamówiłem wełnę i czekam na odbiór.
Jaką grubość położyliście u siebie? Mam dylemat pomiędzy 25 cm a 30 cm? Czy ta druga opcja nie jest za duża?

30cm to taki standard zalecany do średnich domków.
Grubość ocieplenia jest uzależniona od powierzchni dachu i kubatury domu :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.