273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

traserka plazmowa

Poszukuje programu do traserki plazmowej z biblioteką kształtek wentylacyjnych. Za wszelkie informacje bardzo dziękuje.

jak masz wycinarke plazmowa - to jej propducent powinien zapewnic program. Cos tutaj w twoim zapytaniu nie gra?

Mam traserke plazmowa i mam oprogramowanie z mozliwoscią rysowanie kształtek w CAD. Tylko w momencie kiedy zrobię rozwiniecie ksztaltki np zwezki fi 250/160 a za moment dzwoni czlowiek z budowy ze potrzebuje na jutro 160/125 to znowu musze rysowac rozwiniecie. Intersesuje mnie oprogramowanie które posiada biblioteke gotowych kształtek z mozliwoscia zmiany wymiarów oraz funkcja ekonomicznego rozplanowania arkusza blachy

Za program zapłącisz drogo .lepiej jełśi bibliotekę zrobisz sam
Jełsi NADALchcesz taki opgramowanie kupic daje ci kontakt. Micro Application Packages
2 Metropolitan bussines park , Preston New Road, Blackpool, Lancs England FY3 9LT
tel +44(0) 1253 792112 fax +44(0) 1253 792169 e-mail; sales@profilemaster.com
web page www.profilemaster.com
Mają to co chcesz (oczywiście wersja angielska) ale bekniesz za to trochę zdrowo. Amerykąńskei oprogramowania sa tańsze , ale niestety w calach. Pozdrowienia. Kanał

Kanał to Koss- tego po nich sie nie spodziewałem ,że dadzą taka informacje bez opłaty "doradztwa" !!. Chyba zmieniają sie na lepsze.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.