273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

praca mgr

Dzień dobry, :)
Kończe w tym roku studia o specjalności wentylacja i klimatyzacja i w związku z czym poszukuje tematu na prace magisterska. Chciałabym temat powiązany z wentylacja, klimatyzacja (ewentualnie ogrzewaniem danego budynku) który z punktu widzenia przyszłej pracy będzie po prostu praktyczny, a jednoczesnie dość ambitny i wymagający ode mnie dużych nakładów pracy. Czy mogłabym was prosic o podsunięcie jakichś pomysłów?
Z góry dziekuje
Pozdrawiam

Podaj e-mail

zabek19@poczta.fm

zwróć się do firm branżowych - to Ci mogą pomóc jak będziesz chciała u nich równolegle pracować - to dobry sposób na wejście do dobrej firmy jeszcze jako studentka / student

Witam!
Mam podobny problem dlatego nie zakładam nowego tematu. Obecnie jestem na V roku Wentylacji i Klimatyzacji. Zaproponowany przeze mnie temat pracy mgr nie został oceniony przychylnie na uczelni (miał dotyczyć zastosowania kolektorów słonecznych). Niestety teraz zostało mi mało czasu na wymyślenie nowego tematu i zebranie choćby podstawowych materiałów na jego realizację. Czy znalazł by się ktoś chętny do pomocy?
To mój mail: slgrzyb@gmail.com
Z góry dziękuję!

Dla Twojego dobra proponuję temat pracy jako bezrobocie wśród magistrów ogrzewnictwa kończących studia z wyróżnieniem ... pozdrawiam

[quote: bezrobotny mgr inz ]Dla Twojego dobra proponuję temat pracy jako bezrobocie wśród magistrów ogrzewnictwa kończących studia z wyróżnieniem ... pozdrawiam[/quote]

trochę bezczelne ale prawdziwe

to jest temat na rozprawe doktorska bo sama magisterka tego nie ogarnie.
a czy ma ktoś chociaż jakies plany budynku/domu/szkoły/basenu? :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.