265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

parametry powstałej mieszaniny

Kolejne pytanie, na które nie potrafię odpowiedzieć: dla mieszania się dwóch strumieni powietrza wilgotnego lub wilgotnego i zamglonego określ możliwe parametry powstałej mieszaniny. Mógłby mi ktoś w tym pomóc?

brakuje info ile powietrza o ilości A i parametrach xy mieszamy z powietrzem o ilości B i parametrach xy
bez tego chyba tylko wrózka jest w stanie zrobiś to zadanie

no to ja nie wiem dlaczego tak zostalo to podyktowane...


no ale dziekuje, że jednak ktoś sie zainteresował i mi odpisał ;)

Sądząc po odpowiedziach chyba nikt z tych "Panów" nie był na studiach i nie wie co w stanie są wymyśleć wykładowcy. Nie oznacza to, że zawsze nie ma rozwiązania, bo rozwiązania są. Nieraz trzeba wysunąć dodatkowe czynniki i przedstawić hipotetyczne rozwiązanie układu.

w mojejocenie zadanie nie jest trudniejsze niż odpowiedź jak nazywa się własciciel portalu wentylacja.com.pl

super odpowiedzi Panowie. Na bank pomogliscie chlopakowi...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.