290
295
293
226
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie nadmuchowe - urządzenia

Witam,
posiadam takie filtry, mogę przesłać pocztą

Rozważam zastosowanie ogrzewania nadmuchowego w nowobudowanym domu. Chciałbym osobiście skontaktować się z kimś (najlepiej z Wielkopolski), kto ma takie ogrzewanie i mógłby mi ewentualnie pokazać lub przekazać swoje uwagi. Mój e-mail anlw@interia.pl

Czy dom będzie izolowany?
Chodzi mi czy będzie miał starty na przegrodach większe niż przewiduje PN równe czy mniejsze.
Ma to wpływ na rodzaj ogrzewania nadmuchowego.

Bajki opowiadasz .Ogrzewanie nadmuchowe jest zainstalowane w większości domów .

witam wszystkich. czy mogę prosić o kontakt osoby, które mają zainstalowane takie ogrzewanie na terenie wielkopolski, które chętnie podzielą się swoimi uwagami? mój mail: wodack@wp.pl

Witam serdecznie. Jestem na etapie rozważania oferty firmy PK.
Proszę o opinie użytkowników tego systemu.
Miałem jutro podpisać umowę, jednak jeszcze się trochę wstrzymam.
O opinie proszę napisać na priv.
Lepnik@interia.pl

Dziękuję.

Mam taki system. Właśnie świeżo zainstalowany. Nie będę pisał o eksploatacji bo dom nowy, jeszcze nie zamieszkany. Na razie jedna uwaga. Piec pracuje bardzo głośno. Dodam piec Carriera, prawidłowo zainstalowany, bez oszczędności z mojej strony. Przepływu powietrza na kratkach nie słychać. Natomiast piec słychać w całym domu. Pracował chyba na najwyższym biegu, ale to nie zmienia faktu że jeśli ktoś ceni cisze, przed podjęciem decyzji zalecam osobiście zapoznać się z pracującym system, bo tanio nie jest a można się rozczarować.

Witam a co myślicie o instalacji centralnej nagrzewnicy głównej zasilanej z pieca na ecogroszek ?

Dystrybutor wszystkich urządzeń do ogrzewania - ang.com.pl w Krakowie i innych oddziałach na terenie południowej Polski.

Witam wszystkich madralow i sceptyków Jestem użytkownikiem takiego ogrzewania od dwudziestu lat .Piec carrier kondensacyjny dwu zakresowy ,w 98 procentach piec pracuje na pierwszym biegu i niema mowy o przeciągach szumach itp nigdzie nie widać kurzu jak przy grzejnikach.bardzo ekonomiczne.Ale żeby nie było słodko to dzięki firmie Polski Komfort zamiast mi naprawić lub wymienić dmuchawę wymieniono mi cały piec, rzekomo dlatego że sprowadzenie części by długo trwało był środek zimy o próbie naprawy nie było mowy .Dlatego ważny jest wiarygodny i odpowiedzialny wykonawca Jeżeli takiego znajdziesz śmiało możesz to zakładać, polecam z czystym sumieniem i jak powiedział klasyk będzie pan zadowolony.
Pozdrawiam wszystkich nie zdecydowanych.

ANG Kraków? Chyba żartujesz, oni mufy od nypla nie odróżniają... Gdzie do takich systemów !

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.