290
268
226
Strefa ekspertów HVACR

najcichszy klimatyzator

Witam, poszukuję bardzo cichego klimatyzatora split (ścienny, ok. 2,5 kW) do sypialni bardzo wymagającego Klienta. Czy Ktoś może mi coś doradzić? Myślałem o Mitsubishi Electric i Daikinie Prestige, ale może są też inne o podobnym poziomie hałasu (22-23 dBA)?

Witam . Proponuje klimatyzator ścienny firmy LG model inverterowy AS-W1264DHO o mocy chłodniczo/grzewczej 3,5/4.0 kW . Jednostka ta w trybie sleep pracuje z głośnością nie przekraczającą 22dB .W naszej ofercie znajduje sie cała gama klimatyzatorów które spełniają podane przez Pana kryteria .W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 605-237-469 . Z poważaniem Marcin Łysiuk
"TERMO KLIMA"

Najcichsza jest dobra izolacja. tylko po co wtedy klima?

hitachi 20dB w trybie sleep inverter cop 4,4 (wydajność 0,9-3,1kW chlodzenie z pompą ciepla oczywiście). wkrótce pojawią się w europie splity z wymianą świeżego powietrza, nano tytanium filtr super wydajny i super maly, air exchanger. również o tej gośności 20dB. czy w ogóle jest taki split naścienny (poza hitachi) który ma możliwość dostarczania świeżego powietrza z zewnątrz - fabrycznie skonstruowany w tym celu? mam taki model demonstracyjny jest ok, new design. pzdr.

Dziękuję wszystkim za wskazówki. Kto jest dystrybutorem Hitachi w Polsce?

wstaw gościowi belkę(i) chłodzącą plus agregat lodowej i mała centralka (czemu małą, można ogarnąć cały dom), jak ma wymagania i go powinno stać na tego typu rozwiązania

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.