273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Klimatyzator MDV

A co sądzicie o klimatyzatorach MDV?

Posiadam ten klimatyzator od paru miesięcy i wydaje mi się, że jest bardzo dobry. Dobrze chłodzi i cicho pracuje, także nie mam się do czego przyczepić. Zamówiłem montaż klimatyzacji do biura w Rzeszowie od firmy bh-res.pl/uslugi/uslugi-montazowe sprawnie i szybko zamontowali mi klimatyzator. Od tego czasu, myśle, że to była bardzo dobra inwestycja, o wiele lepiej się pracuje i przyjemniej spędza się czas w biurze.

Pięknie napisane. Dobry Copywriter. Ciekawe, któremu realnemu użytkownikowi chciałoby się pisać takie poematy. ;)

Super klima. Polecam!

Ja też posiadam splita MDV w domu. Mój to model Aurora z 2016 roku. Użytkuję go już 4 sezon i jak na razie wszystko działa bez zarzutu. Klima ma fajną funkcję cichego biegu i jak już schłodzi pomieszczenie to można go przestawić na tryb supercichy i w tedy naprawdę musi być absolutna cisza w domu żeby można było go usłyszeć. Instalator przedstawiał mi jeszcze opcję na Fujitsu , wybrałem tańszy MDV i absolutnie nie żałuję. Jako ciekawostkę powiem jeszcze że w chyba w 2007 albo 2008 roku moja teściowa zainstalowała sobie multisplita podwójnego MDV w mieszkaniu w kamienicy. To urządzenie wykorzystuje głownie do grzania, chłodzi sporadycznie. Przez te kilkanaście lat plastiki urządzeń wewnętrznych pożółkły od dymu papierosowego strasznie (teście palą fajki bez opamiętania) ale klima cały czas chodzi i oprócz usterki pompki skroplin nie było żadnej awarii. Ogólnie można polecić te urządzenia, ale niezależnie od tego jaka markę urządzeń się wybierze, ważne jest aby zamontował je dobry fachowiec. I co jakiś czas warto zrobić solidny przegląd bo wewnątrz urządzenia zbiera się sporo syfu.

Towar z MIDEA - dobry bo MIDEA to dobry chiński producent.
Z MIDEII pochodzi jeszcze sporo innych "marek" ... mniej lub bardziej wiarygodnych.
Zawsze mnie tylko ciekawiło ... czy MIDEA robiąc te "marki" dają tam takie same komponenty - w sensie - tej samej jakości?.

Pewnie tak bo znam wielu co montują MIDEĘ i mideopodobne towary i mówią że jest ok.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.