265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

KLIMATYZACJA SALI SPORTOWEJ

witam wszystkich,
mam problem co do rozaiązań klimatyzacji(parametry klimatu, rozdział powietrza, jakiego typu nawiewniki (dysze dalekiego zasiegu ?)itp. jezeli ktoś dysponuje informacjami co do rozwiązań tego typu obiektów prosił bym o informacje na email sn2szepta@o2.pl

Czy sala już jest?

witam tak jest sala akademi ekonomicznej we wroławiu

witam tak jest sala akademi ekonomicznej we wroławiu

Pan TB przymierza sie do rekuperatorka - cziekawe czy podjął pomysł z samoogrzewniem poprzez czosnek i fasolkę po bretońsku.

Nie widziałem tej hali we Wrocławiu ale podejrzewam że jak to hala sportowa to "trochę" m^3 jest , więc TB będzie musiał dać duuuuużo tych swoich rekuperatorków chyba żę dysponyje jednym dużym,ale myśle że da radę :) dorzuci kilka kranów bezdotykowych i po kłopocie ...

Ja w sprzęt do sal, lokali zaopatrywałem się ostatnio u gastro-mech, Postanowiłem zmienić firmę, gdyż tamta co mi ją polecili na forum była mało wiarygodna. Może Wy znacie tą firmę lub też inną godną polecenia w miarę wiarygodną i stabilną?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.