273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Kamień dekoracyjny

Witam. Mam pytanie odnośnie kamienia dekoracyjnego Stone Maser gdzie go mozna zobaczyć i ewentualnie zakupić?

Witam, ja mam Stone Master w kuchni na ścianie nad stołem, można go kupić w leroy Meriln na pewno a poza tym bez problemu samodzielnie go można kleić

Jak to samodzielnie? Ja chyba bym wolała zaufac fachowcom...

Słuchaj to nic trudnego, wystarczy tylko dobry klej i cierpliwość, a jak się cos robi samodzielnie to i efekt dłużej cieszy

Stone Master jak najbardziej polecam. Kamień super trwały, wytrzymały i mają bardzo duzy wybór wzorów. Mozna kombinować, my mamy kamień w salonie i sypialni.

Wybraliśmy ten stone master i linię loft brick, szczególnie biały kamień mi pod pasował. Idealnie będzie wyglądał na ścianie za TV

Jestem w trakcie remontu salonu, i właśnie obmyślam co położyć na ścianie za Tv i czy taki kamień pasuje do mebli? Jeśli już to może podpowiedzcie na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze kamienia, wzoru faktury?

kamień stone jest dobrym wyborem, będzie w salonie nowocześnie i stylowo na pewno o ile wybierzesz właśnie jego. Ja z efektu jestem mega zadowolona

A czy dam radę samodzielnie taki kamień ułożyć?

moi panowie - mąż i syn, wkładali samodzielnie, dobry klej, cierpliwość i babskie oko;) da radę wszystko:)

tak myślałem. Spoko w takim razie czekam na jakiś chłodniejszy weekend i trzeba będzie się zabrać za remoncik

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.