Hej.

Posiadam w łazience piecyk gazowy Junkers WRDP11-2 do ciepłej wody. Niestety od jakiegoś roku mam z nim niemały problem, bo raz na jakiś czas odmawia posłuszeństwa z błędem A4. Wyguglowałem już, że to problem z ciągiem kominowym. W łazience posiadam sufit podwieszany, a spółdzielnia każe mi go zdemontować, bo rzekomo kubatura łazienki jest za mała, a ciągu brak. Kratka wentylacyjna nie wchodzi bezpośrednio do komina, a jest w tym suficie podwieszanym. Moim zdaniem wina leży po stronie przewodu kominowego, który dzielę razem z sąsiadką 2 piętra niżej. Co ciekawe mieszkam już 4 lata w tym mieszkaniu w bloku i nic w nim od początku nie zmieniałem, a problem z piecykiem i zalecenia spółdzielni są od roku...

Wracając do tego błędu A4 to wyświetla mi się w dosyć nieregularnych odstępach, a ostatni raz w sierpniu ubiegłego roku. Wrócił wczoraj i dzisiaj. Wystarczy, że zdejmę obudowę piecyka i automatycznie problem znika. Czy możliwe, że to jednak coś nie tak z czujnikiem? Czy zdjęcie sufitu podwieszanego wszystko załatwi?