281
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Grzejnik + głowica Danfoss - problem z regulacją

Mój zawór po zdjęciu głowicy wygląda następująco:
http://www.twoje-okna.com.pl/grzejniki/3.jpg
Ma pokrętło, które można obracać palcami z regulacja "1" do "7" i dodatkowe położenie "N"

Zawór regulowany jest bolcem, jeżeli dokupi Pan nakrętkę maskującą, można przez jej dokręcenie , czy odkręcenie regulować zawór.

Dzięki za radę, tylko obawiam się iż samej nakrętki nigdzie nie dostanę - są do kupienia ale w komplecie z zaworem... :(

Mam głowicę Danfoss założoną na zawór na"zatrzask". Jest uszkodzona(rozbita) i chcę ją wymienić. Jak mam ją zdjąć? Jest jakiś sposób?

W jaki sposób ustawić temperaturę na 14 stopni na tzw nastawę nocną.są z tym problemy

Akurat jeżeli mowa o instalacjach grzewczych to warto zajrzeć także do nas na Spednet.pl gdzie zawsze możecie liczyć na fachową poradę i pomoc.


www.spednet.pl – pompy ciepla

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.